Porland, tüm kadınlar için çok özel bir kampanya hazırladı

“Tasarladık ve Ürettik” mottosuyla, marka olarak balerin figüründen yani kendini sanata adamış bir kadının zarafeti, estetiği, dayanıklılığı, yüksek disiplin ve özveriyi temsil etmesinden aldığı ilhamla, her aşaması aşk ve emek kokan uzun bir yolculuğa çıkan Porland, bugün sayısı 650’ye ulaşmış kadın çalışanıyla ve kadın çalışanlarından aldığı ilham ve güçle büyüyerek yoluna devam ediyor. Porland tüm ürünlerde %50 indirim başlattı.

Hayatın her alanında tarzını ve farkını ortaya koyan kadınlarımız için; Porland’ın seçim yaparken sınırları zorlayacak geniş ürün gamı ile her zevke ve her bütçeye hitap eden yüzlerce çeşit ürünü sadece 4 gün için %50 indirimle satışa sunuluyor. Toplumun mimarı kadınlarımız, 7-10 Mart tarihleri arasında Porland mağazalarında ve www.porland.com sitesinde indirimli ürünlerle alışveriş yapmanın keyfini sürecek…

Porland’ın ürettiği tüm koleksiyonlardaki tekli satın alma seçeneği ile her kadın hem kendi takımını özgürce oluşturabilecek hem de özgün tasarımlı Porland ürünlerinden istediği adette satın alma imkanı elde edecek! Kendini özgün ve özgür hisseden tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarız.

Porland tüm ürünlerde %50 indirim başlattı