Phyto’dan saç dökülmesi karşıtı yeni uzman bakım serisi ile saç dökülmesine son!

Phyto dökülen, incelen, canlılığını ve hacmini kaybetmiş saçları yepyeni ve güçlü bir görünüme kavuşturmak için Phytonovathrix serisini sunuyor! Saç dökülmesinin ana nedeni saç döngüsünün bozulmasını tedavi eden Phytonovathrix, %99 bitkisel ve doğal içerikler ile yaratılan eşsiz formülü sağlıklı ve daha yoğun görünen saçlar sağlıyor. Phyto saç dökülme karşıtı şampuan

She and Girls Dergisi

İncelen saç telleri, hacim kaybı, belirginleşen saç derisi saç dökülmesinin belirtileridir.
Yoğun saç dökülmesine karşı hem kadınlar hem erkekler için geliştirilen Phytonovathrix serisi, güçlendirici, enerji verici şampuanı ve yoğun dökülme karşıtı serum ile saç dökülmenizi yavaşlatıyor, saç büyümesini canlandırıyor ve daha yoğun, güzel saçlara kavuşmanızı sağlıyor.
Phytosolba Laboratuvarları’nın uzman tedavi serisi ile geliştirilen Phytonovatrix kanıtlanmış klinik etkisi ile %84 oranında oranında saç dökülmesini yavaşlatıyor, saç büyümesini canlandırıp, daha güçlü daha dayanıklı saça kavuşmanızı sağlıyor.

Güçlendirici Enerji Verici Şampuan
Phytonovathrix Güçlendirici Enerji Verici Şampuan içeriğindeki doğal guarana özü saça güç ve esneklik verirken, kırmızı alg özü saçınıza koruyucu bir kılıf etkisi sunuyor. Daha güçlü, daha canlı ve daha güzel saçlara kavuşmanın ilk adımı olan şampuan saç derinizi tedaviye hazırlayarak enerji veriyor. Islak saçınıza uygulayıp, nazikçe masaj yaparak 2 dakika bekletip durulayarak şampuanı kullanabilirsiniz.
Fiyat: 129 TL

Yoğun Saç Dökülmesi Karşıtı Bakım Serumu
%99 bitkisel formülle oluşturulan bakım serumu içeriğindeki kereviz özü tohumu ile Wnt proteininin üretimini canlandırarak yeni bir saç döngüsü başlatıyor, bu sayede saç telinin büyümesini sağlıyor.
Serum içeriğindeki lale özü ile saç derisindeki mikro-iritasyonları azaltıyor, çin takkesi özü ve küre çiçeği özü hücrelerin yaşam süresini uzatarak, saçın kök hücrelerini koruyor. Phytonovathrix Şampuan kullanımından sonra nemi alınmış saç derinize masaj yaparak haftada 3 kez uygulayacağınız serum, ihtiyacınız olan eşsiz tedaviyi sunuyor.Yoğun saç dökülmesi ve ince saç teller için geliştirilen bakım serumu, çözüm sağlayan bakım serumu, ikinci adım olarak daha dayanıklı, güçlü saç yapısına kavuşmanızı sağlıyor.
Fiyat: 694 TL

Phyto saç dökülme karşıtı şampuan

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM