Philips ile aşkınızı her gün hatırlatın

Hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile kullanıcılarına kalıcı ve keyifli bakım deneyimi yaşatan Philips, Sevgililer Günü için “ne alsam?” diye düşünenleri BHS675/00 Saç Düzleştirici ve 14’ü bir arada erkek bakım seti ile bu telaştan kurtarıyor. Philips Sevgililer Günü hediye seçenekleri

Her yıl olduğu gibi bu yıl da hediye arayışına girip, “hep kullanacağı, fonksiyonel bir hediye olsun!” diyenler için, Philips hayatı kolaylaştıran önerileri ile bu arayışa bir son veriyor.Philips, Kırık Önleyici Düzleştiricisi BHS675/00 ve üstün şekillendirme özelliği sunan Multigroom MG7720 traş makinası ile, çiftlere bu Sevgililer Günü’nde bakım ve konfor vaad ederken sadece bir gün değil 365 gün yanından ayırmayacakları bir hediye alternatifi sunuyor.

Bırakın sevgiliniz Sevgililer Günü’nde güzelliğe yeni bir adım atsın…
Sağlıklı ve ışıltılı saçlar kadınlar için güzelliğin ilk adımlarından birini oluşturuyor. Onlara arzu ettikleri saçlara kavuşturmak ise bu kez saç uzmanlarının değil, sevgililerinin elinde…
Yüzde 95’e kadar kırılmaları önleyen Philips Kırık Önleyici Saç Düzleştirici BHS675/00, sevdiğiniz kadını etkilemenin formülü olacak. UniTemp sensörü ve pürüzsüz seramik plakaları bir araya getiren SplitStop Teknolojisi, saçınızın sağlığına özen göstererek %95’e kadar* kırılmaların önüne geçiyor.

Kırık Önleyici Düzleştirici’nin UniTemp sensörü, saçıların gereksiz yüksek ısıya maruz kalmasını önleyerek 20°C’ye kadar daha düşük sıcaklık ayarıyla aynı sonuçları elde etmeye olanak tanıyor.
Pürüzsüz kayma özelliğine sahip olan seramik tabakalar, saç kırılmalarını engellemek için sürtünmeyi en aza indirirken, içerisinde yer alan keratin ile saçlarınızın güçlü, sağlıklı ve muhteşem bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Elektriklenmeyen, parlak ve yumuşak saçlara kavuşmak için İyonik Bakım özelliği bulunan Kırık Önleyici Düzleştirici, soğuk tutan özel ucu sayesinde bukle, dalga ve kabarık modeller yaparken güvenli kullanım imkanı sunuyor. Dijital ekran ve her saç tipine uygun 11 sıcaklık ayarına sahip Kırık Önleyici Düzleştirici, 230°C’ye kadar 30 saniye gibi kısa bir sürede ısınarak kullanıma hazır hale geliyor.

Siz de sevdiğiniz kadının her an spotların altındaymış gibi sağlıklı ve güzel saçları ile mutlu olmasını istiyorsanız, Philips BHS675/00 Saç Düzleştirici tam aradığınız hediye!

Sevgilinize bu sene, ‘Tıraş için gerekli olan her şey’i hediye edin…
Kendiliğinden bilenen ve paslanmaz çelikten üretilen Erkek Bakım Seti MG7720, uçları yuvarlatılmış bıçakları ve tarakları ile tahrişsiz ve hassas bir bakımı mümkün kılıyor. Philips Erkek Bakım Seti MG7720, iki kat daha fazla bıçak içeren DualCut teknolojisiyle maksimum hassasiyet sunuyor. Sakal düzelticinin çelik bıçakları birbirine hafifçe sürterek çalıştıkça daha keskin hale geliyor, böylelikle bıçaklar 5 yıl kullanımın ardından bile ilk günkü gibi bir performans sağlıyor.
Pürüzsüz bir dokunuş için yanak ve çenedeki küçük tüyleri bile almanıza olanak tanıyan traş başlığı, hassas düzelticisi ile tarzını sakalıyla ortaya koymak isteyen erkeklere ince detaylar ve kıvrımlar oluşturmada yardımcı oluyor.

Philips Tıraş Makinesi

Keskin hatlar oluşturmayı sağlayan tam boyutlu düzeltici ile şekillendirme sorununa fonksiyonel bir çözüm getiren Erkek Bakım Seti MG7720, 1 milimetreden 16 milimetreye kadar ayarlanabilen sakal ve kirli sakal tarağı ile farklı boyutlarda düzeltme imkanı tanıyor.Hassas metal düzeltici ile sakalın veya keçi sakalının kenarlarını belirginleştirmeye imkan tanıyan Erkek Bakım Seti MG7720 ile stilini yansıtmak ve değiştirmek isteyen erkekler için ince hatlar, kıvrımlar ve detaylar hiç bukadar keyifli olmamıştı.

Hassas tarak kusursuz görünüm için kaş ve favorileri nazik bir şekilde taramayı sağlarken, 9, 12 ve 16 milimetrelik 3 farklı tarak başlığı bulunan saç tarağı farklı saç stilleri oluşturmaya ve saçları düzeltmeye de yardımcı oluyor.

Burun ve kulak tüyleri için geliştirilen özel düzelticiye ek olarak düzeltme sırasında üstün konfor ve kontrol için yüksek kaliteli kauçuk tutma gövdesi sayesinde duşta da rahatça kullanım imkanı ile konforlu bir tıraşın kapılarını açıyor. Vücut tarağı ile göğüs, kol altı ve kasık bölgelerinde temiz ve rahat düzeltme için iki farklı vücut başlığı sunarken, benzersiz cilt koruyucu sistemi ile vücudun en hassas bölgelerini bile koruyarak kılları 0,5 mm’ye kadar rahatça tıraş edilmesine imkan sağlıyor.

Philips Sevgililer Günü hediye seçenekleri

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM