Philips Multigroom ile baştan aşağı erkek bakımı

Philips, iş ve okul hayatının yoğun temposunda koşturan erkeklerin hayatını 14’ü 1 arada Multigroom MG7720 ile kolaylaştırıyor. Saç, sakal ve vücut tüylerini için hassas bakım imkanı sunan Multigroom MG7720, 7 başlık ve 7 tarağı ile kablo sorunu yaşamadan konforlu tıraş imkanı sunuyor. Philips Multigroom MG7720 ile erkeklerin tüy sorununa çözüm

Philips, Multigroom MG7720 ile erkeklerin tüy sorununa fonksiyonel ve kapsamlı bir çözüm sunuyor. Saç, sakal ve vücut tüylerinde kullanılabilen Multigroom Multigroom MG7720, yüksek performanslı bıçakları, yüksek performanslı Lityum-iyon pil özelliği ile her 1 saatlik tam şarj ile 120 dakikalık şarlı kullanım sunarken, su geçirmez özelliği ile işe dönüş döneminde erkeklerin favorisi olmaya aday… Kendiliğinden bilenen ve krom çelikten üretilen Multigroom MG7720, uçları yuvarlatılmış bıçakları ve tarakları ile tahrişsiz ve hassas bir bakımı mümkün kılıyor. Multigroom MG7720, Turbo güç özelliği ile tüylerin en uzun ve yoğun olduğu bölgelerde hızını artırarak maksimumum performans sağlıyor.

Philips Multigroom MG7720

7 bıçak ve 7 tarak ve baştan aşağıya kusursuz bakım…
Pürüzsüz bir dokunuş için yanak ve çenedeki küçük tüyleri bile almanıza olanak tanıyan hassas folyolu traş makinesine sahip olan Multigroom MG7720, hassas düzelticisi ile tarzını sakalıyla ortaya koymak isteyen erkeklere ince detaylar ve kıvrımlar oluşturmada yardımcı oluyor.

Mükemmel görünüme hazır olun!
Erkeklerin mükemmel görünüm için ihtiyaç duyduğu tüm fonksiyonlar Multigroom MG7720’de bir arada… Hassas tarak kusursuz görünüm için kaş ve favorileri nazik bir şekilde taramayı sağlarken, 3 milimetreden 20 milimetreye kadar 18 farklı uzunluk ayarı bulunan saç fırçası farklı saç stilleri oluşturmaya ve saçları düzeltmeye yardımcı oluyor. Burun ve kulak tüyleri için geliştirilen özel düzelticiye ek olarak düzeltme sırasında üstün konfor ve kontrol için yüksek kaliteli kauçuk tutma gövdesi sayesinde duşta da rahatça kullanım imkanı ile konforlu bir tıraşın kapılarını açıyor.

Islak ve kuru kullanıma imkan tanıyan teknolojisi ile baştan aşağı bakım sağlayan Multigroom MG7720, tüm başlıkları koruyan taşıma çantası ile de iş seyahatleri ve tatil valizlerinde yerini alıyor. 1 saat şarj ile 120 dakikalık kablosuz kullanım sağlayan ve 5 dakikalık hızlı şarj ile düzeltme işlemleri için maksimum fayda sunan Multigroom MG7720’nın önerilen perakende satış fiyatı 469,99 TL. Diğer Philips Multigroom ürün seçeneklerine www.philips.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Philips Multigroom MG7720 ile erkeklerin tüy sorununa çözüm