Bu yaz saçın gücünü Pantene Superfood ile göster!

Kadınların değişen saç bakım ihtiyaçlarına yönelik her zaman yenilikçi çözümler getiren Pantene, besin takviyeleri açısından en zengin formüle sahip Superfood Serisi ile kadınların tıpkı superfood besinlerle bedenlerini güçlendirdikleri gibi saçlarını da güçlendirerek daha gür ve sağlıklı görünen saçlara kavuşmalarını sağlıyor. Pantene saç bakım ürünleri

She and Girls Dergisi

Sağlıklı yaşam için özellikle faydalı olduğu düşünülen, besin değeri yüksek gıdalar olarak tanımlanan superfoodlar, içerdikleri zengin besin maddeleri nedeniyle son yıllarda tüm sağlıklı beslenme programlarında yer alıyor. Superfoodların besleyici etkisinden yolda çıkarak geliştirilen yeni Pantene Superfood serisindeki Pro-V karışımı, lipitler ve anti-oksidanlar, saçlarda multi-vitamin etkisi yaratarak%100 daha gür, güçlü ve sağlıklı görünen saçlara kavuşmayı sağlıyor.

Vitamin içeriği İsviçre Vitamin Enstitüsü tarafından test edilen Pantene Superfood Serisi’nin içindeki Pro-V Karışımı, saçın en ince noktasına kadar besleyerek her saç telinin daha güçlü olmasına yardımcı oluyor. Yeni formülün içerisindeki anti-oksidanlar,havadan, şekillendirmeden ve sudan kaynaklanan hasarı azaltarak kırılmaya karşı saçın en dayanıklı hale gelmesini sağlıyor. Zengin lipitler ise yaşla ve dış etkenlerin etkisiyle zaman içerisinde doğal yağını kaybeden saçta yıpranmanın izlerini silerek doğal ışıltısını yeniden kazanmasına yardımcı oluyor.

Pantene Superfood Serisi, tıpkı superfood besinler gibi yoğun besleyici etkisiyle saçın güç kazanmasını sağlıyor. Superfood besinler arasında yer alan avokadonun yarım miktarının vücudunuzda yaratacağı sağlıklı etkiyi Pantene Superfood serisini 1 haftalık düzenli kullandığınızda saçlarınızda hissedebilirsiniz.

Şampuan, Saç Bakım Kremi, 3 Dakikada Mucize Krem ve 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü’nden oluşan Pantene Superfood Serisi, saç tipiniz ne olursa olsun, saçınızı kökten uca besleyerek %100 daha güçlü ve sağlıklı bir görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Şampuan kullanımı ardından özellikle yaz aylarında daha çok ihtiyaç duyulan yoğun bakım için güneşin ve denizin saçlarda yarattığı yıpranmayı gidermek mümkün.Saçları sadece 3 dakikada onarmaya yardımcı olan Pantene Superfood 3 Dakikada Mucize Krem ve yoğun bir bakım sağladığı için haftada bir uygulama ile saçınızdaki yıpranma etkilerini 1 dakikada onarmaya yardımcı olan Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü, saçlarınızın en iyi halini ortaya çıkarmanızı sağlıyor.

1 – Şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmaya karşı güç, kremsiz şampuana göre
2 -Kremsiz şampuana göre
3 – İsviçre Vitamin Enstitüsü, uluslararası bir vitamin referans laboratuvarı olarak tanınan bağımsız bir laboratuvardır.

Pantene saç bakım ürünleri

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM