Özel bölge sorunlarına özel tedavi!

Doğumlar, kilo alıp verme ve yaşa bağlı gelişen özel bölge sorunlarının başında genişleme, renk değişimi, kuruluk ve idrar kaçırma geliyor.  Vajinal hastalıklara ameliyatsız tedavi

She and Girls Dergisi

Doctor B Clinic’te uygulanan bu özel bölge tedavisinde ağrısız, herhangi bir yan etki oluşmadan sadece birkaç dakika içinde soruna özel geliştirilmiş cihaz kullanılıyor. Bir nevi gençleştirme tedavisi diyebileceğimiz bu uygulama özünde bir lazer uygulamasıdır. Cihazın başlığı bölgenin mukoza dokusu üzerinde hafifçe hareket ederek, kolajenin üretimini uyarır, tedavi edilen alanın işlevselliğini iyileştirir ve mukoza zarına uygun olan dengeyi geri getirir. Mukoza dokusu böylece daha beslenmiş ve nemlenmiş olur ve epitelyum denilen kanal daha kalın, daha tonlu ve elastik hale gelir.

Aynı zamanda doğal koruyucu bariyerini korumaya yardımcı olan ve enfeksiyon riskini azaltan doğru vajinal pH’ı yeniden kurar. Ağrı, yan etki veya iyileşme süresi olmaksızın sadece birkaç dakika süren basit bir tedavi ile kişinin yaşam kalitesi artar. Bölgede sıkılaşma, rengin açılması, flora dengesinin tekrar kazanılması, idrar kaçırma sorununun çözümlenmesi gibi geri dönüşler sağlanmaktadır.

 Vajinal hastalıklara ameliyatsız tedavi

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM