Anneler Günü’ne özel ürünler Özdilek’te

Özdilek Ev Tekstili, şimdi de Anneler Günü’ne özel hazırladığı koleksiyonu kullanıcılarının beğenisine sundu. Koleksiyonda, Özdilek Canım Annem Nevresim Takımı ve First Company Canım Annem Pijama Takımları yer alıyor.
Kara tahtada tebeşir etkisi verilen deseniyle annelerimizin ilk öğretmenlerimiz olmasına atıfta bulunan nevresim takımı, rengarenk çiçekleriyle de annelerimizin narin yapısına dikkat çekiyor. “Canım Annem” yazısıyla bütünlüğe kavuşan tasarım, canımız kadar sevdiğimiz annelerimizi hem mutlu etmek hem de onlara teşekkür etmek için çok özel bir ürün olarak ayrılıyor. Özdilek Anneler Günü

Özdilek Nevresim Takımı

Bununla birlikte yine “Canım Annem” deseniyle tasarlanan pijama takımları, yaşam alanlarında uyum yakalamak isteyen stil sahibi hanımlar için hazırlanan özel serisiyle sunuluyor. Özdilek ve First Company, Canım Annem temalı ürünleriyle hayatımızı güzelleştiren tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor.
Özdilek Canım Annem Nevresim Takımı ve First Company Canım Annem Pijama Takımları, Anneler Günü alışverişiniz için ideal hediye alternatifleri oluşturuyor.

Özdilek Canım Annem Nevresim Takımı 224,95 TL
First Company Canım Annem Pijama Takımı 99,90 TL
First Company Canım Annem Şortlu Pijama Takımı 69,90 TL

Özdilek Anneler Günü

Etiketler:, , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
3 shares