Oscar heyecanı tüm Dünyayla aynı anda The Populist’te

Her yıl olduğu gibi bu yıl da merakla beklenen ve dünya sinemasının en iyilerinin seçildiği Oscar Ödül Töreni’nin heyecanı şehrin en popüler buluşma noktası The Populist’te yaşanacak. Oscar Ödül Töreni The Populist’te yaşanacak.

Tüm dünyada heyecanla beklenen ve yılın en önemli sinema etkinliği olan Oscar Ödül Töreni bu sene 24 Şubat Pazar gecesi gerçekleşiyor. Gerçek eğlencenin adresi The Populist, bu heyecanı tüm dünyayla aynı anda canlı izlemek isteyen sinemaseverleri bekliyor. Bu yıl 91.si gerçekleşecek olan Oscar gecesi, saat 03:00’de kırmızı halı gösteriminin başlayarak sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek.

The Populist

Tüm Sinefiller Oscar gecesi The Populist’te

The Populist, keyifli bir Oscar gecesi deneyimlemek isteyen sinemaseverler için ödül törenini giriş katındaki büyük perdeden yayınlayacak. Heyecanın gitgide artacağı ödül törenine The Populist’in imza lezzetleri ve craft tatları eşlik ederken misafirler iyi yemek ve gerçek eğlencenin tadını çıkaracaklar.
The Populist’in Oscar gecesi için hazırladığı lezzetler arasında Enginar dip, Cheeseburger, Tütsülenmiş Dana Sosis, Peynirli Pizetta, Kokoreç Pizetta ve Tiramisu yer alacak. Farklı kategorilerde yarışan yapımlar arasında “en iyiler” in ödüllerine kavuşacağı Oscar gecesini tüm dünyayla aynı anda izlemek isterseniz 24 Şubat Pazar günü The Populist’te yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

Oscar Ödül Töreni The Populist’te yaşanacak

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM