Wish More Hotel İstanbul’dan öğretmenlere özel indirim

Wish More Hotel Istanbul, çocuk ve gençlere yalnızca öğrenimlerinde değil, hayat yolunda rehberlik etmek gibi kutsal bir görevi benimsemiş olan öğretmenleri unutmayarak onlar için özel bir fırsat sunuyor. Öğretmenler Günü’nü unutulmaz bir kahvaltı ile renklendirin

Öğretmenler Günü’nde öğrencileri ya da sevdikleriyle bir araya gelmek ve bu özel günü kutlamak isteyen öğretmenler, 19-25 Kasım tarihleri arasında 5 yıldızlı otelin geniş bir lezzet yelpazesi sunan açık kahvaltı büfesinden %20 indirimle yararlanabilecekler.

Sunduğu kaliteli ve rahat konaklama deneyimi, merkezi konumu ve şıklığıyla dikkat çeken Wish More Hotel Istanbul, birbirinden lezzetli menülerden oluşan açık büfe kahvaltısını, Öğretmenler Günü’ne özel olarak %20 indirimle sunuyor. Bu kapsamda öğretmenler, Wish More Hotel Istanbul’un bu özel kahvaltı fırsatından yalnızca 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde değil, 19-25 Kasım tarihlerini kapsayan bütün bir hafta boyunca yararlanabilecekler.

İnsanları eğitmek ve öğretmek gibi zorlu ve kutsal bir mesleği seçmiş olan değerli öğretmenleri unutmayan Wish More Hotel Istanbul, sunduğu indirim fırsatıyla öğretmenler ve yakınlarının kahvaltı sofrasında buluşarak kutlama yapabilecekleri sıcak bir atmosfer sunuyor.

Öğretmenler Günü’nü unutulmaz bir kahvaltı ile renklendirmek, öğrencileri ya da yakınlarıyla bir araya gelmek isteyen öğretmenler, öğretmen kartlarını göstererek, Wish More Hotel’in tecrübeli ve yetenekli şeflerinin hazırladığı açık büfe kahvaltısından hafta içi 07.00-10.30, hafta sonu ise 07.00-11.00 saatleri arasında faydalanabilecekler. Bu özel kahvaltı, 0-5 yaş çocuklar için ise ücretsiz olarak sunuluyor.

Wish More Hotel’in öğretmenler ve yakınları için sunduğu bu keyifli kahvaltıda, beyaz peynir, kaşar peyniri, otlu peynir, tulum peyniri, çeçil peyniri, çubuk peyniri, İzmir tulum peyniri, örgü peynir, krem peynir gibi peynir çeşitleri, dana jambon, tavuk jambon, hindi jambon ve dana salamdan oluşan şarküteri çeşitleri, 4 çeşit zeytinin yanında sunulan zeytin ezmesi, 6 çeşit reçel, tahin-pekmez, süzme bal, tereyağı ile domates, salatalık ve çeşitli yeşilliklerden oluşan yeşillik büfesi dikkat çekiyor.

Bu seçeneklere ilaveten çırpılmış yumurta, sosis tava, mantar sote suböreği, kaşarlı domates ve patates kroketten oluşan sıcak çeşitleri de damakları şenlendiriyor. Bu enfes lezzetlere, taze meyve çeşitleri, yoğurt, meyveli yoğurtlar, otelin kendi fırınından çıkan poğaça, açma, simit, ekmek çeşitleri, bisküvi çeşitleri, grisiniler, mısır ve tahıl gevrekleri, taze demlenmiş çay, filtre kahve ve meyve suyu çeşitleri eşlik ediyor.

Rezervasyon için: 0212 443 10 00

Öğretmenler Günü’nü unutulmaz bir kahvaltı ile renklendirin

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM