Sevgilinize Nuxe ile erkeklere özel bakım deneyimini armağan edin

MEN COMPO GAM

Fransa’nın lüksü doğanın gücüyle buluşturan lider dermokozmetik markası NUXE, erkeklerin cilt bakım gereksinimlerine özel geliştirdiği Nuxe Men serisiyle kapsamlı bir cilt bakım deneyimi sunuyor. Sevgilinize bu Sevgililer Günü’nde NUXE Men serisinden yüzünü doğaya dönen bir cilt bakım deneyimi armağan edin, doğanın mucizevi gücünü onunla paylaşın. Nuxe erkek bakım ürünleri

Erkeklerin cildi, kadınlarınkinden farklı olarak dış etkenlerin olumsuz etkilerine daha açıktır, yapısı gereği daha yağlıdır ve kollajen içerir. Erkek cildinin özel ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilen NUXE Men serisi, 6 ağaç özünün mucizevi etkisiyle zenginleşiyor. Seri, ürünlerin içeriğindeki meşe, gürgen, sandal ağacı, mantar ağacı, araucaria ve babobab özleri ile cildi yumuşatıyor, onarıyor, koruyor ve nemlendiriyor.

ÇOK AMAÇLI DUŞ JELİ – Yüz, Vücut, Saçlar – 40 TL
Erkeklerin hayatını kolaylaştıracak çok amaçlı duş jeli, meşe ve gürgen özleri ile cilt bariyerini onarır, muhteşem kokusuyla enerji verir.

24 SAAT ETKİLİ DEODORANT- 40 TL
24 saat boyunca etkili, sandal ağacı ve mantar ağacı özleri ile cildi yatıştırır, irritasyonu önler. Uzun süreli koruma sağlar. Alüminyum tuzu ve alkol içermez, leke bırakmaz.

TIRAŞ JELİ- 55 TL
Sandal ağacı ve mantar ağacı ile tıraş sonrası zarar gören cildi onarır, irritasyonu önler.
Öneri: Uygulamadan önce Huile Prodigieuse Kuru Yağ ile siz de cildinizi yumuşatabilirsiniz!

TIRAŞ SONRASI BALSAMI- 100 TL
İçerdiği sandal ağacı ve mantar ağacı özleri ile cildi yatıştırır, irritasyonu önler. Meşe ve gürgen özleri ile cilt bariyerini onarır. Sakal uzamasını geciktirici özelliğe sahiptir. Baobab yaprakları sayesinde 24 saat nemlendirir. Araucaria özü ile cilt stresini azaltır, anti-aging etkisi sağlar.

ÇOK AMAÇLI NEMLENDİRİCİ JEL- 100 TL
Sandal ağacı ve mantar ağacı ile cildi yatıştırır, irritasyonu önler. Meşe ve gürgen özleri ile cilt bariyerini onarır. Cildi nemlendirir, enerji verir ve sebum fazlasını emerek matlaştırıcı etki yaratır.

GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ- 100 TL
Erkeklerin favorisi haline gelecek olan bu göz çevresi bakım kremi cildi yatıştırır, göz çevresindeki şişkinliği ve koyu halkaları giderir, anti-aging etki sağlar. Kontakt lens ile kullanıma uygundur.

NUXELLENCE MEN ÇOK AMAÇLI BAKIM KREMİ- 165 TL
Anti-aging özelliğine sahip çok amaçlı bakım kremi Nuxellence Men, her yaş grubuna ve tüm cilt tiplerine hitap ediyor. Cildi pürüzsüzleştirip sıkılaştırıyor, böylece mat görünüm yerini tazelenmiş ve canlı bir cilde bırakıyor. Çevresel etkenlerin hücrelerin enerji üretim merkezi olan mitokondri DNA’sında yol açtığı mutasyonları onarma özelliğine sahip Nuxellence Men’in içeriğinde çarkıfelek, sığırdili ve gelincik özleri bulunuyor

Nuxe erkek bakım ürünleri

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM