NIVEA’nın yeni marka yüzü Pelin Karahan oldu

Dünya’nın 1 numaralı cilt bakım markası NIVEA, Türkiye’de marka yüzü olarak ekranların sevilen ismi Pelin Karahan ile işbirliği yaptı. Gül Suyu İçeren Micellar Makyaj Temizleme Serisi için hazırlanan yeni reklam filmini duyurmak amacıyla düzenlenen davette işbirliğinin detayları hakkında bilgi veren Pelin Karahan davete özel açıklamalarda bulundu. Nivea gül suyu içeren Micellar makyaj temizleme serisi

Açılış konuşmasında, işbirliğinden duydukları heyecanı dile getiren NIVEA Beiersdorf Türkiye Genel Müdürü Mustafa Birhan Hazer, Pelin Karahan ile yollarının kesişme öyküsünü paylaştı. NIVEA’nın Türkiye’de tüketicilerin hem evinde hem de kalbinde yer aldığını belirten Hazer, “Türkiye’de kadınlar makyaj yapmayı çok seviyor.

Mustafa Birhan Hazer-Pelin Karahan

Her gün makyaj yapmaya özen gösteren kadınlar, zorlu makyajlarını kolayca çıkaracak ürünlere ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle geçtiğimiz yılın sonunda tüketicilerle buluşturduğumuz Gül Suyu İçeren Micellar Makyaj Temizleme serimiz suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkarırken, içeriğindeki gül suyuyla cildi nemlendirip, bakım yapıyor. Gül suyu kültürümüzde annelerden kızlarına miras kalan bir güzellik sırrı. Bu nedenle ürünlerimiz yoğun ilgi gördü. Biz de bu yoğun ilgiyle beraber; yeni serimizi NIVEA markası gibi güvenilir, bakımlı, güzel ve herkes tarafından sevilen bir isimle işbirliğimizle daha çok kadına duyurmak istedik.”

Pelin Karahan: “Uzun zamandır severek kullandığım, global bir markanın yüzü olmak gurur verici.”

NIVEA gibi kalitesini ispatlamış, güvenilir bir global markanın yüzü olduğu için duyduğu heyecanı dile getiren Pelin Karahan sözlerini şöyle sürdürdü: “NIVEA her zaman evimizde olan bir markaydı. Her kız çocuğu gibi ben de küçükken annemin güzellik ürünlerine, kişisel bakım malzemelerine çok meraklıydım. Onun da vazgeçilmezi lacivert kutudaki NIVEA kremdi, ben de bakımı o kremle öğrendim diyebilirim. Halen de NIVEA’nın pek çok ürünü evimizde yer alıyor. Şimdi bu markanın yüzü olmak benim için gurur verici.”

“İşim gereği her zaman bakımlı olmaya büyük özen gösteriyorum. Hemen her gün makyaj yapıyorum, özellikle çekim günleri cildime daha yoğun bir makyaj yapılıyor. Bu nedenle her gün makyajımı temizlemek benim için çok önemli. NIVEA Gül Suyu İçeren Micellar Makyaj Temizleme Suyu cildimdeki suya dayanıklı makyajı bile ovalamadan kolayca çıkarırken gül suyuyla cildimi nemlendirip bakım yapıyor.”

Nivea gül suyu içeren Micellar makyaj temizleme serisi

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM