Nişantaşı’na yeni soluk: SAM Kitchen & Bar!

Restoran dünyasının içinde büyüyen Merve Büyükuğur Ümitvar ve iletişim geçmişi bulunan Serra Erman’dan
Nişantaşı’na yeni soluk: SAM Kitchen&Bar! Nişantaşı SAM Kitchen&Bar

SAM Kitchen&Bar

Merve Büyükuğur Ümitvar‘ın, şehre imza niteliğinde restoranlar kazandırdan İstanbul Doors birikimi ve Serra Erman’ın geçmişindeki iletişim ve pazarlama güçlerinin birleşmesiyle ortaya çıkan SAM Kitchen&Bar’ın ardında ise ikilinin yeni yerler keşfetme tutkusu yatıyor. Her küçük detayda mekan sahiplerinin izinin bulunduğu restoran aynı zamanda ismini de ikilinin baş harflerinden alıyor.

Nişantaşı Milli Reasürans Çarşısı’nda yer alan SAM Kitchen&Bar’ın ‘Çağdaş Lokal Mutfak’ olarak tanımladığı menüsünde yerel ve mevsimindeki malzemelerle hazırlanan lezzetler yer alıyor. Sürekli değişen menüsüyle her ziyaretinde misafirlerini yeni bir keşfe çıkaran restoran; taze ot kıtırı, fırın pancar püresi, sebzeli siyah pirinç ile servis edilen Fırında Karamelize Somon ve kokteyllerden Dark Side restoranın imza lezzetleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda kendi mutfaklarından çıkan ekmekleri ve barında hazırlanan özel likörler harcanan emeği gözler önüne seriyor.

SAM Kitchen & Bar’da, damağa olduğu kadar göze de hitap eden heyecan verici kokteyller ve sıradışı lezzet deneyimleriyle günün her anını keyfe dönüştürebilir, Cumartesi akşamları gerçekleşen müzik performanslarıyla hafta sonunuza renk katabilirsiniz.

Nişantaşı SAM Kitchen&Bar

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM