Zarafete Atılan İmza: Michael Kors

Dünyaca ünlü lüks aksesuar ve hazır giyim markası Michael Kors’un yeni saat koleksiyonunda yer alan modeller, zarafetiyle göz kamaştırıyor. Yalın ve elegan tasarımlarıyla kadınların beğenisini kazanan Michael Kors saatlerin şıklığı, rose gold ve gümüş renginin uyumuyla tamamlıyor. Michael Kors’un yeni saat koleksiyonu

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla satışa sunulan Michael Kors saatler, yeni sezonda yalınlık ve zarafeti buluşturuyor. Yuvarlak kasası, rose gold ve gümüş renginin uyumunu sergileyen bileziği, incelikle düşünülmüş detaylarıyla göz alan Michael Kors saatler, şıklıktan ödün vermeyenleri cezbediyor.

Michael Kors

Michael Kors’un yeni koleksiyonunda yer alan Pyper modeli, altın rengi hasır bileziği bu yılın trendlerine gönderme yaparken, çekiciliğini ince kasası ve kadranındaki parlak taşlarla tamamlıyor. Rose gold ve rose gold-gümüş renk seçenekleri bulunan Mini Lexington modeli ise bezelindeki geometrik dokunuşlarla güçlü duruşunu gözler önüne seriyor. Michael Kors saat koleksiyonunda yer alan onlarca farklı modeli Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Michael Kors’un yeni saat koleksiyonu