Merkür kova burcunda!

Senenin ilk yeniayı kova burcunun 4 derecesinde gerçekleşiyor. Yükselen terazi ve kovanın temsilcisi uranüsün açılarına bakılırsa konumuz yine ilişkiler. Merkür kova burcunda

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Evliliklerde, iş ortaklıklarında ve sosyal çevre ilişkilerinde beklenmedik durumlar yaşanacak besbelli. Yeniaya Oculus, Dabih ve Giedi sabit yıldızlarının enerjileri de eşlik edince sabrın ve güvenin sınanacağı bazı krizli olaylar yaşanacağını haber veriyor bize.

7. ev ve 4. ev kontağı ortaklaşa paylaştığımız mülklerimiz, evimiz, paramız ve duygusal alanımızda taşları yerinden oynatabilir. Uranüs söz konusu olduğunda tutarlı bir senaryo yazılamayacağı için kendimce en iyi ihtimalleri seçtim. Yani ilişkilerimizde özgürlük alanlarımızı kesin bir şekilde belirleyerek, kendi bireysel sınırlarımızı kabul ettirmek yönünde bu potansiyel enerjiyi kullanabilirsek daha konforlu bir beraberlik yaşayabileceğimizi düşünüyorum.

Neptün-venüs kavuşumunun marsla ilişkisi yaratıcı enerjileri harekete geçirecek. Sanatçılar için ilhamı pratiğe çevirmek adına güzel bir görünüm. Ancak para ve yatırımlar açısından isabetli kararlar alabilmek zor görünüyor. Ülke haritası açısından da yeniayın bazı sıkıntılı durumlara işaret ettiği görülmekte.

Zaten uranüs-güneş karşıtlığı yaşamaktayken kova yeniayının 8. eve T kare açı yapması ulusal felaketler, para dolaşımı, sosyal güvenlik konuları, ülkenin borçları gibi noktalarda bazı sıkışmalar yaşanmasına sebep olabilir. Bu yelpazede alınacak sert kararlar olasılıklar dahilinde. Ne diyelim yaşayıp göreceğiz. Hayat imtihanlarla geçiyor.

Sevgilerimle…
EBRU PALA

Merkür kova burcunda

She and Girls Yaz 2019 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!