Merkür Balık burcunda geri harekete başlıyor!

Merkür Balık burcundaki geri hareketine başladı. 4 Marttan 10 Marta kadar da kova burcunda gerileyecek. Aydan sonra güneş sisteminin en hızlı hareket eden gök cismi olan Merkür hem kendi süratini hem de yaşamlarımızı kontrollü şekilde yavaşlatıyor. Merkür balık burcunda

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Her retroda olduğu gibi Merkür bu kez de konuşmayı, seyahatleri, bilgi trafiğini, organizasyonları kısaca hayatın o çılgın ritmine yeni bir bakış açısı kazandırmak üzere bizlere zorunlu bir mola verdirtecek. Balığın o toparlanması zor dağınık enerjisini içe doğru yönlendirerek, bizi dünyevi işlerden çok ruhsal konularda bir vicdan muhasebesi yapmaya kanalize edebilir.

Bu sebeple retro zamanlarında yeni bir tohum ekmektense, filiz vermiş artık yetişkin evredeki yaşam dinamiklerini değerlendirmek, varsa arızalarını tespit etmek, kısaca rehabilite etmek daha doğru ve verimli bir yaklaşımdır. Şimdi bunu Balık burcu gözlükleriyle yapacağız. ”Sınırlarımı yeterince belirgin çizebiliyor muyum?” ” Empati yeteneğimi kendimi başkaları için feda etmek şeklinde mi kullanıyorum?” ”Hayatımda vazgeçemediğim, bırakamadığım şeylere gerçekten ihtiyacım var mı?” ”Ruhsal yeteneklerimi yaşamımı kolaylaştırmak için kullanabiliyor muyum?” Bu ve benzeri tespitleri yaparak kendi zihinsel ve duygusal açmazlarımızdan kurtulabilmek için gereken gökyüzü desteğini fazlasıyla buluyor olacağız.

Sezgilerimiz çok açık ve ilahi ile olan bağlantımız da gayet kuvvetli. Niyetinde samimi temiz ruhlar için rüyalar rehber, gayb bilgisinin kapısı da aralık olacak. Sanatsal yeteneklerin harukuladelikleri de net bir şekilde görünür olabilir. Tüm bunların yanı sıra balık enerjisiyle ölçme, hesaplama ve yüksek konsantrasyon gerektiren işlerde bazı zorluklar yaşanabilir.

Yanlış anlama, anlaşılma ve alınganlık ilişkileri anlamsız bir kaosa sürükleyebilir. Karar almak için değil kararların sağlamasını yapmak için uygun bir zaman. Çünkü bu süreçte kendi iç sesimiz dışarısının gürültüsünü bastıracak umarım…

Yani umuyorum ki öyle olsun. Öyle olsun da bu enerjileri kendi insani vasıflarımızı cilalamak için kullanabilelim…

Sevgilerimle…
EBRU PALA

Merkür balık burcunda

She and Girls Yaz 2019 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM