Moda Haftası’nı Tasarımcı Natalie Kolyozyan Açtı!

ISTANBUL, TURKEY - OCTOBER 08: A model walks the runway during the Natalie Kolyozyan show during Mercedes-Benz Istanbul Fashion Week at Zorlu Performance Hall on October 08, 2019 in Istanbul, Turkey. (Photo by Stuart C. Wilson/Getty Images for IHKIB)

Moda Tasarımcısı Natalie Kolyozyan, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un açılış defilesiyle akşam partileri ve ertesi sabah dinlencelerini harmanlayan koleksiyonunu modaseverlerle paylaşıyor. Mercedes-Benz Fashion Week Natalie Kolyozyan

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Natalie Kolyozyan

“Akşam eğlenceleri mi? Sabah rutinleri mi?”
Bu iki sorudan yola çıkarak hazırlanan ‘Saturday Night or Sunday Morning?’ koleksiyonu, gece eğlencelerinin ışıltılarını, sabah saatlerinin huzurunu bir arada sunuyor. Koleksiyonda, ışıltılı işlemeleri, çizgili poplin kumaşlar üzerinde yorumlayan tasarımcı, gün boyunca rahatlığından ödün vermeyen, maskülen kadınlara hitap ediyor.

Runway

Akşam partilerini ışıltılı disko topunu anımsatan payetlerle, ertesi sabah rutinlerini ise pijama çizgileri ve ekoselerle yaşatan tasarımcının koleksiyonu genel anlamda formssuz kesimlerde ve maskülen tavırda. Kremler ve siyahların hakimiyetindeki koleksiyon, İtalyan triko iplerden örülmüş örmeler yanında bu kez denim parçalar da içermesiyle farklılaşıyor. Todo design çantalar ve Mihaniki takılarla tamamlanan koleksiyon, izleyenlere akşam insanı mı sabah insanı mı olduklarını sorgulatıyor.

Runway

Koreografisi Yasin Soy tarafından yapılan defile koleksiyonunun styling’i Nur Eda İşbilir tarafından gerçekleştirildi. Saçların Tag Beauty tarafından hazırlandığı defilede, makyajlar Jonat’s tarafından yapıldı.

Mercedes-Benz Fashion Week Natalie Kolyozyan

She and Girls Yaz 2019 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM