Kadınların yeni tercihi Bella Hadid etkisi yaratan ‘Balerina Lifting!

Acısız ve ameliyatsız uygulama ile Bella Hadid’in gergin ve pürüzsüz görünümüne sahip olmak artık çok kolay.
Doğal görünümlü, sağlıklı ışıldayan ve gergin bir cilde kavuşmanın yeni formülü açıklandı. Medikal estetik uygulamaları

She and Girls Dergisi

Dünyaca ünlü manken Bella Hadid’in çok konuşulan yüzü ve yüz hatlarının güzellik sırrı güzellik ve estetik dünyasının merceği altında. Tüm kadınların sahip olmak istediği ferah ve enerjik görünümün yolu ise ‘Balerina Lifting’ yöntemi. Güçlü ve dikkat çekici bir görünüme kavuşturan uygulama yüz, boyun ve çene hattındaki gerilme etkisini gözle görülür şekilde sağlıyor.

Balerin

Ameliyatsız gençleşme teknolojisinde son nokta olan Bella Hadid etkisi yaratan ‘Balerina Lifting’ uygulamasını gerçekleştiren Crown Estetik Medikal Estetik Hekimi Dr. Saliha Sönmezateş; “Yaş ve çevresel faktörlere bağlı olarak zamanla kolajen liflerin arasının açılması ve elastikiyetini kaybeden ciltler için özel tasarlanmış mikro iğneler ile cilt altına radyofrekans enerjisi verilerek kollajen liflerin yoğunlaşması sağlanıyor.

Crown Estetik

Mikroiğnelerin cilt yüzeyine radyofrekans dalgalarının tüm cilt katmanlarını uyarması ile başlayan doğal iyileşme süreci sonunda daha volümlü, pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt görünümü kazandırıyor ” dedi. Uygulamanın adının ise balerinlerden geldiğini belirten Sönmezateş, balerinlerde saçlarını topuz olarak topladıklarında ciltlerinde pürüzsüz bir gerginlik ve canlılık oluyor ‘Balerina Lifting’ uygulaması da bunu sağlıyor diyerek, Bella Hadid’ in yüz güzelliğine kavuşmak isteyen herkes için formülü açıkladı.

Medikal estetik uygulamaları

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM