Çekindiğimiz gezegen hareketleri Mart ayı içerisinde gerçekleşiyor!

2020′ nin belki de en korktuğumuz, çekindiğimiz gezegen hareketleri Mart ayı içerisinde gerçekleşiyor. Her gün yepyeni ama malesef olumsuz pek çok gelişme meydana geliyor. Mart ayı gezegen hareketleri

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Adeta ilahi kitaplarda anlatılan kıyamet senaryolarını akıllara getirtecek türden bir karmaşa yaşanıyor. Depremler, salgın hastalıklar, savaşlar, ölümler ölümler…Savaşanlar ne için savaştığını unuttu. İktidar sahiplerinin homurtularından, açların, acizlerin çığlıkları duyulmaz oldu.

Dünyanın bir ucunda bir adam öksürdü diye tüm dünya grip olmak üzere. Ölüm korkusu her şeyi unutturacağına tam tersi oldu. Kalanlar ellerindekini kimsecikler görmesin diye saklamanın, kaçırmanın telaşına düştü…” HAC/2/ Onların çoğunu sarhoş görürsün, oysa onlar sarhoş değildirler” ayeti kendini gerçekleştirdi.

Ortalık Mahşer yerine döndü. Aynı gökyüzünün altında, aynı geminin yolcuları olduğumuzu hala idrak edemedik. Yaşanan karmaşanın her bir vechesi insanlığı kendine getirmek üzerine kurulmuş bir denklem gibi görünüyor. Ya da bana öyle geliyor. Bu sebeple hem kişisel hem de global ölçekte yaşan krizleri ”Köprüden önce son çıkış” ikazı gibi algılar ve çok değerli bulurum…

Gezegen enerjilerini doğru kullanmaya çalışmak hem zorluklara karşı hazırlıklı olmak için, hem de çözüm odaklı ve bütünün hayrına bir farkındalık geliştirebilmek açısından son derece önemli olacak. Öncelikle 6 Martta Venüs Boğa burcuna geçerek Oğlak burcundaki gezegenleri besleyen bir görünüm yapacak. 9 Martta ise Başak burcunda bir dolunay yaşayacağız. Net sonuçlar alamadığımız fakat sistemli bir şekilde çalışmaya devam etmeyi tavsiye eden enerjiler mevcut.

Merkür 11 Martta retrosunu tamamlayıp 17 Martta balık burcuna yeniden geçerek ”Her şeyde bir hayır bilme” düşünce kalıbıyla bizi biraz daha sezgisel ve ruhsal bakmaya yönlendirecek. 20 Martta ise büyük buluşma zincirinin ilki gerçekleşiyor. Jüpiter ve Mars 22 derece oğlak burcunda kavuşarak ülke haritasının Chiron ve Satürnunü gıdıklıyor. 23 Martta da Plüto ile buluşup sert ve yıkıcı bazı dinamikleri iyice hayatımıza sokuyor olacak.

Kişisel haritalardaki etkisi herkese göre değişmekle birlikte ülke gündeminde komşularla yaşanacak gerilimlerin hatta savaş riskinin konuşuluyor olacağı zamanlar bunlar. Ertesi gün yani 24 Martta Koç burcunda yine ülke açısından son derece kaotik bir yeniay var. Bu görünüm hükümetin büyük ve önemli kararlar almasına ancak muhalefetle karşı karşıya gelecek kaotik durumlar yaşanmasına sebep olabilir.

31 Martta ise Mars-Sartürn beraberliği negatifi iyice tırmandıracak gibi görünüyor. Yaklaşık 20 yıl dizi film yaptım, bu kadar aksiyonu bol bir senaryo okumadım. Ben yazarken yoruldum, yaşarken kim bilir neler yapacağım…

Sevgilerimle…
EBRU PALA

Mart ayı gezegen hareketleri

She and Girls Yaz 2019 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!