Mars Sportif MAC Suadiye ile büyümeyi sürdürüyor

MACfit Suadiye

 

Türkiye’nin 13 ilindeki 90 kulübü ile en geniş spor kulübü zinciri olan Mars Sportif, Suadiye’deki The Shore Club’ın yerinde MAC olarak hizmet vermeye başladı. Mars Sportif MAC Suadiye

She and girls

Mars Sportif MAC Suadiye

Türkiye’nin en büyük spor kulübü zinciri Mars Sportif, İstanbul’daki ağını genişletmeyi sürdürüyor. Suadiye’deki The Shore Club, aynı yerde MAC olarak hizmet vermeye başladı. The Shore Club’ı bünyesine katmasıyla birlikte Mars Sportif’in Türkiye’deki toplam MAC kulüp sayısı 12’ye yükseldi. Üyeler, geçtiğimiz 1 yılda kulüp sayısını iki katına çıkaran MAC’ın büyüyen lokasyon ağı sayesinde, yalnızca üye oldukları kulüpten değil, aynı zamanda Mars Sportif’in 84 farklı kulübünden de ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Mars Sportif CEO’su Bahar Uçanlar, Suadiye’de yeni açılan kulüple birlikte, Türkiye’nin en büyük spor kulübü zinciri olarak konumlarını daha da güçlendirdiklerini belirtti. Uçanlar, “Mars Sportif olarak, 10 yıldan uzun süredir MAC ve MACFit markalarımızla, 13 şehirde 200 binden fazla kişinin salonlarımızda spor yapmasına yardımcı oluyoruz. Amacımız; büyüyen kulüp ağımızla birlikte her gün daha fazla insanı sporla tanıştırarak, sporu Türkiye için bir yaşam tarzı haline getirmek. Bu yıl da kulüp kültürümüzü ve kalitemizi Türkiye’nin farklı köşelerine taşıyarak daha fazla sporseverle buluşacağız” diye konuştu.

Mars Sportif bünyesine eklenen yeni eklenen MAC Suadiye’de üyelerin yaralanabileceği hizmetler şöyle:

MAC Suadiye Hizmetler

Gym kardiyo alanı
Grup dersi stüdyosu
Cycling ve pilates stüdyosu
VIP soyunma odası
Sauna
Buhar odası
Kiralık dolaplar
Farklı terapi çeşitleriyle Nuspa Point

Mars Sportif MAC Suadiye

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM