Enza Home Marengo serisi nostalji şıklık sunar

Tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, Marengo Serisi ile yaşam alanlarında nostalji rüzgarı estiriyor. Marengo serisi klasik şıklığı ile göz alıyor

Geçmişin klasik dokusunu günümüzün modernizmi ile harmanlayan Marengo Serisi, detaylarındaki ince dokunuşlarla dikkat çekiyor.

Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara farklı tasarımlar sunan Enza Home, Marengo Serisi ile geçmişten gelen klasik çizgileri günümüz bakış açısıyla yorumluyor. Enza Home Marengo Serisi, detaylardaki zarafetiyle de farkını ortaya koyuyor.

Klasik şıklığı ile göz alan Marengo Koltuk Takımı, dekorasyona derinlik katan renk kombinasyonları ve estetik tasarım çizgisiyle dikkat çekiyor. Detaylarındaki özgün dokunuşlarla yaşam alanlarında etkileyici bir atmosfer yaratan Marengo Koltuk Takımı, özel kapitone dikişleri ve kemer bant uygulamasıyla şıklığı tamamlıyor. Yüksek konforlu oturumu ve sırt minderi uygulamasıyla kullanıcısına rahatlığı sunan Marengo Koltuk Takımı, üçlü koltukta yatak olabilme özelliğiyle de son derece fonksiyonel.

Koyu meşe rengi, doğal hasır görünümlü yüzey kombinasyonu, kapak kenarlarındaki ahşap desen uygulaması gibi detaylarıyla doğanın sıcaklığını ve dinginliğini yaşam alanlarına taşıyan Marengo Yemek Odası, modern tasarımı geçmişten gelen çizgilerle harmanlıyor. Özel tasarım antik bronz kulpları, özel formda bazalı ahşap ayakları, doğal hasır yüzeyleri ve altın renk detaylarıyla dikkat çeken Marengo Yemek Odası, yaşam alanlarında elegan bir atmosfer yaratıyor.

Yemek Odası
TV Ünitesi

Detayları incelikle düşünüldü
Marengo Yatak Odası, koyu meşe ve kahverengi keten renk kombinasyonuyla ahşabın doğal estetiğini yansıtıyor. Toprak renk geçişleriyle yatak odalarında sıcak ve dingin bir atmosfer yaratan Marengo, hasır görünümlü tasarım detayları, minimal kulplarıyla son derece estetik bir forma sahip. Arkalıklarda ve çekmece diplerinde uygulanan kumaş desenleriyle en ince detayın bile düşünüldüğü Marengo Yatak Odası, yedi farklı dolap alternatifi, bazalı ve bazasız karyola seçeneklerinin yanı sıra seriye özel puf tasarımları, şifonyer ve komodinleriyle tamamlanıyor.

Yatak Odası

Marengo serisi klasik şıklığı ile göz alıyor

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM