Liv Hospital “Hayvan Sevgisi Kalbe İyi Gelir” sloganıyla kalp sağlığına dikkat çekiyor!

Liv Hospital Ulus, “Havyan Sevgisi Kalbe İyi Gelir” sloganıyla yola çıkarak önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Proje kapsamında barınaklarda yaşayan kedi ya da köpeklerin yaşam koşullarını düzeltmek ve beslenmesine katkıda bulunarak toplumsal farkındalık yaratmak amaçlanıyor. Lİv Hospital kalp sağlığı

She and Girls Dergisi

Proje kapsamında kuru mama yardımında bulunan hayvan severlere Liv Hospital Ulus “Kalp sağlığı kontrolü” yapacak. Proje kapsamında Liv Hospital Ulus’ta gerçekleşen etkinliğe Monik İpekel, Işıl Reçber, Uğurken Erez, Yudum gibi cemiyet ve sanat dünyasından pek çok isimin yanı sıra Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti, Liv Hospital hekimleri de katıldı.

Kalp sağlığına da dikkat çekiliyor
Liv Hospital Ulus tarafından hayata geçirilen projede hem sokak hayvanlarına mama ulaştırılıyor hem de hem kalp sağlığına dikkat çekiliyor. 3 ay sürecek proje kapsamında her kuru mama bağışı sokaklarda yaşayan tüylü dostlarımızın hayatını kurtarırken kalp sağlığı kontrolüyle kalp ve damar hastalıklarında erken teşhis ve toplumsal farkındalık sağlanıyor.

Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti

Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti: “Liv Hospital Ulus olarak güzel bir yolculuğa çıktık. Proje ile Türk toplumunda sıklıkla görülen kalp ve damar hastalıklarıyla ilgili bilinci arttıracak ve gelecekte oluşabilecek risklerden korunmak için farkındalık yaratacağız. Ayrıca bunu yaparken de sokak hayvanlarına mama ulaştıracağız. Kurulduğumuz günden beri kendi mahallemizin gerçek sahipleri olan tüylü dostlarımıza da sahip çıktık. Köpek ve kedilerimiz de bizim Liv Hospital olma yolculuğumuzda hep bizimle birlikteydi.

Lİv Hospital kalp sağlığı

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM