Doğanın uyanışını Linens ile yatak odanızda hissedin

Ev yaşamına dair birbirinden farklı ve kaliteli ürünler sunan Linens, baharın enerjisini nevresimlere taşıyor. İlkbaharın canlılığını yatak odalarında hissettiren Linens’in nevresim takımları, egzotik desenler arasında uyanmak ve o hissi her sabah yeniden yaşamak isteyenler için ideal seçenekler sunuyor. İlkbaharın tüm tazeliğini yatak odalarına yansıtan Linens, bahara enerji dolu bir başlangıç yapıyor. Linens baharın enerjisini nevresimlere taşıyor.

Linens’in rengarenk koleksiyonunda öne çıkan nevresim takımı, egzotik desenleriyle hem yaşam alanlarına hem de ruha canlılık katıyor. Koleksiyondaki pembe, turuncu, mavi renklerle göz alıcı bir stil yaratan Linens, nevresim üzerindeki egzotik canlılarla adeta doğanın uyanışını simgeliyor. Renkleri bahara yepyeni bir başlangıç yapmak isteyenler için ideal olan nevresim takımı, kaliteli dokusuyla konforlu bir uyku ortamı sağlıyor. Nevresim takımıyla kombinlenebilecek yatak örtüsü de soft rengiyle dekoratif uyumu yakalıyor.

Bahara yepyeni ürünlerle hazırlanmak isteyenler, ev modasında farklılık yaratan Linens’in nevresim takımı koleksiyonunu görmek için Linens mağazalarını ve www.linens.com.tr‘yi ziyaret edebilir.

Linens baharın enerjisini nevresimlere taşıyor

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM