LAV, Mario meşrubat bardaklarıyla sofralarınızı zenginleştirin

Camın yenilikçi markası LAV, Mario meşrubat bardaklarıyla sofralara dinamizm getiriyor. Dans eden hareketli formuyla öne çıkan Mario meşrubat bardakları, özgün tasarımı ve modern görünümüyle farklı kullanım seçenekleri için de ilham veriyor. Sunumlarınıza yenilik katacak LAV Mario meşrubat bardaklarına LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor. LAV, Mario meşrubat bardakları

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, havaların soğumasıyla birlikte evlerde kurulan kalabalık sofralara Mario meşrubat bardaklarının dansıyla sıcaklık katıyor. Hareketli çizgilere sahip formuyla dikkat çeken Mario meşrubat bardakları, şık sunumlarla sofralarına yaratıcılık katmak isteyenlerin favorisi oluyor.

İki farklı boy alternatifiyle kullanım zenginliği sunan Mario meşrubat bardakları, yenilikçi duruşuyla ister şık sofralarda ister atıştırmalıkla geçen ara öğünlerde, her tarza uyum sağlıyor. Kış sofralarına yaz sıcaklığını ve canlılığını getiren Mario meşrubat bardakları, özgün ve modern tasarımıyla sofralara yenilik katıyor.

LAV, Mario meşrubat bardakları

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM