Kylie Jenner kozmetikte kızı ile işbirliği yaptı!

Ünlü kozmetik devi Kylie Jenner’ın bir sonraki kozmetik işbirliği kızı Stormi ile oldu. 2020 sevgililer gününe özel hazırlanan koleksiyon hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için yazdım. Kylie Jenner kozmetik stormi

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Kylie x Stormi

Koleksiyon tanıtımı için kızı Stormi ile kamera karşısına geçen Kylie Jenner “Daha kızım karnımdayken bu fikri düşünüyordum.” Açıklamasını yaptı. Açıkçası biz bu fikrin bir koleksiyon olarak ortaya çıkmasını daha erken bekliyorduk. Ayrıca koleksiyonun altında kızı Stormi’nin imzası da bulunuyor.

Kızı Stormi

Koleksiyona göz atalım!
Koleksiyonda kelebek motiflerinden esinlenilmiş, pembenin ve lilanın tonları hakim bir masal koleksiyon düşünebilirsiniz. Özellikle far paletinin beğenildiği koleksiyonda, renklerin büyüsünü ve güzelliğini görmemek imkansız.

Stormi

Ürünlerin her biri inanılmaz güzel ambalaj tasarımlarıyla satışa sunuldu. Ambalajlar hologramlı  kelebek desenleriyle, pembe ve mor tonlarda ışıltılı yazı karakterleriyle süslenmişler.

Stormi

Neden Kelebek?
Kylie Jenner’ın hayranları uzun zamandır Stormi’nin isminin kelebek etkisinden ilham aldığını iddia ettiler. Kylie Jenner ve Stormi’nin babası Travis Scott’ın kelebek dövmelerine sahip olduklarını biliyor muydunuz? Ayrıca Jenner son iki yılda çeşitli kelebek kostümleri, tablolar ve mücevherlerin fotoğraflarını da sık sık paylaştı.

Kylie
Stormi

Gözdenur Kılavuz
Moda Editörü

Kylie Jenner kozmetik stormi

She and Girls Yaz 2019 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!