Sevgililer günü için daha özel bir hediye olamaz

Sevgililer günü yaklaşıyor. Artık elle tutulan, somut hediyelerin yerini çiftlerin birlikte anı biriktirecekleri hediyeler aldı. Bunların en güzel örneği de bol bol anı biriktirebileceğiniz kusursuz seyahatler. Sadece romantik olmayan içinde birbirinden güzel aktiviteler ile heyecanı da yüksek olan bir Lapland gezisi ile hem sevdiğinizi hem kendinizi mutlu etmeye ne dersiniz? KUZEY FİNLANDİYA programını kaçırmayın.

Sevgililer günü yaklaştıkça çiftler arasında hediye telaşı başlıyor ve her geçen özel gün ile birlikte hediye almak zorlaşıyor. İşte tam da bu kararsızlığın çözümü olacak, en güzel hediyenin seyahat olduğuna bir kez daha sizi ikna edecek, unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz bir gezimiz var: Lapland – Kuzey Finlandiya.

Yıllarca hatırınızdan çıkmayacak hem romantik hem de heyecan dolu bu geziye kuzey ışıklarının altında cam igloolarda konaklamalı sevgililer gününe yakışır bir akşam, rengeyikleri ve haskilerin çektiği kızaklarla çıkacağınız bir safari, özel kıyafetler giyip kar motorları ile yapacağınız kuzey ışıkları safarisi de dâhil.

Kuzey ışıkları safarisi

18 yıldır yaptığımız bu program kapsamında FEST gezginleri, Finlandiya’nın iki önemli kentine, “kuzeyin beyaz kenti” Helsinki, Lapland bölgesinin merkezi Rovaniemi ve Noel Baba’nın resmi memleketi Santa Claus kasabasına da uğrayacaklar.

Kuzey Finlandiya gezisi

Romantik ve heyecanı yüksek 12 – 15 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşecek
LAPLAND / KUZEY FİNLANDİYA programını kaçırmayın.

KUZEY FİNLANDİYA programını kaçırmayın

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM