LR Health & Beauty, Aloe Vera saç bakım ürünlerini öneriyor

Saçlarımız mevsim değişikliklerine ayak uydurmaya çalışırken yıpranıyor ve daha fazla bakıma ihtiyaç duyuyor. Avrupa’nın en büyük doğrudan satış firmalarından LR Health & Beauty, kışın da sağlıklı ve güzel saçlara sahip olmak isteyenler için Aloe Vera saç bakım ürünlerini öneriyor. Kışın yağmur, kar, rüzgar ve soğuk havanın yıpratıcı etkisiyle saçlarımız sağlığını kaybederek kuruyor, inceliyor ve kırılıyor. LR Health & Beauty, yıpranan ve bakımsız saçlara veda etmenin yolunu Aloe Vera Saç Maskesi ve Aloe Vera Saç Kürü Spreyi ile sunuyor. Kökten uca sağlıkla parlayan güçlü saçların sırrı LR’da

Aloe Vera Saç Maskesi, içerdiği aloe vera jeli, Nutri-Oil-Repair-Complex ve bambu özü ile saçın esneklik ve parlaklığını artırırken tarama kolaylığı da sağlıyor. Güçlenen saçlarınız kışın yıpratıcı etkilerine karşı daha dayanıklı hale geliyor.

LR

Durulamaya gerek kalmadan kullanılan Aloe Vera Saç Kürü Spreyi ise içerdiği yoğun miktardaki aloe vera jel ve 7 farklı doğal yağ ile fön, saç düzleştirme ve maşa gibi işlemlerden önce uygulandığında saçı ısıdan dolayı meydana gelebilecek yıpranmalara karşı koruyor. Saçları nemlendirerek bakım yapan ürün, ferahlatıcı kokusu ile de çantanızdan eksik etmeyeceğiniz ürünler arasında yer almaya aday!

LR Aloe Vera Saç Maskesi Fiyatı 200 ml: 65,90 TL
LR Aloe Vera Saç Kürü Spreyi Fiyatı 150 ml: 52,90 TL

Kökten uca sağlıkla parlayan güçlü saçların sırrı LR’da