KIKO Milano’dan göz kamaştıran yaz koleksiyonu: OCEAN FEEL!

Göz kamaştıran KIKO Milano

İtalyan profesyonel makyaj markası KIKO Milano’nun yeni koleksiyonu Ocean Feel, okyanusun derinliklerinden ilham alıyor.
İtalya’nın lider kozmetik markası KIKO Milano, okyanusun derinliklerinden ve deniz kıyısının altın rengi ışıltılarından esinlenen koleksiyonu Ocean Feel’i makyaj tutkunlarının beğenisine sunuyor. Kiko milano ocean feel koleksiyonu

She and Girls

KIKO Milano’nun yeni yaz koleksiyonu Ocean Feel’in deniz yosunu özü ile zenginleştirilmiş göz, dudak ve cilt bakım ürünleri sıcak havalarda cildi koruyup beslemeye yardımcı oluyor. Yeni Ocean Feel Koleksiyonu’nda, dudak ve yanaklardaki sedefli deniz kabuğu tonları ışıltılı bronzluk efekti ile tamamlanıyor.

Cildi nemlendirmek, korumak ve makyaj öncesi hafif bir baz oluşturmak üzere tasarlanmış Multi-Protection Face Fluid SPF 30, koleksiyonun öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor. 8 farklı ton çeşidi bulunan Powder Foundation SPF50 ise; yaz koşullarına göre hazırlanan formülünün yanı sıra suya dayanıklılığıyla öne çıkıyor.

Family Ocean Feel

Deniz yosunu özü ile zenginleştirilmiş Bronzer, güneş ışığı parlaklığında ipeksi ve pürüzsüz bir renklendirme sağlıyor. 3 farklı tonda makyaj tutkunlarının beğenisine sunulan Bronzer, yanaklar, şakaklar ve burun kemiği gibi yüzün çıkıntılı noktalarına uygulanıyor. Koleksiyonda Highlighter’ın yarattığı yumuşak tonlu metalik ışıltılar; yosun özü ve jojoba yağı ile zenginleştirişmiş Allık çeşitleri ile tamamlanabiliyor. Mercan, pembe ve kırmızı tonlardan oluşan Sparkle Lipstick ise inci ışıltılarından ilham alarak dikkat çekici dudaklara sahip olmanızı sağlıyor.

Ocean Feel Body Scrub

Suya dayanıklı formülüyle Eye Marker, kaligrafik fırça aplikatörü sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor. Lacivert, zümrüt yeşili ve kahverengi tonlarındaki Göz Kalemi çeşitleri, doğal bir göz makyajı tercih edenlere gölgelendirme sağlıyor. Twist Brush Mascara ise; kapağı bir kez çevrildiğinde hacimli ve dolgun, iki kez çevrildiğinde hacimli ve kıvrımlı kirpiklerle göz makyajını taçlandırıyor.

Kiko milano ocean feel koleksiyonu

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM