Kansere umut olmak için Biletix yeni bir mücadele başlattı: ‘’Ben Varım,Sen de Katıl’’

Dünyada ve ülkemizde görülen en yaygın hastalıklardan biri olan kansere umut olmak için Biletix yeni bir mücadele başlattı. Günümüzün en önemli sağlık problemlerinden biri olan kanser artık her bireyin dikkat etmesi ve bilinçlenmesi gereken konuların başında geliyor. Bu bağlamda son zamanlarda kanser hastalığına yakalanların sayısının artması da çözüm arayışlarını hızlandırıyor. Konuya dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak isteyen Biletix ise bu kapsamda, bünyesinde bulunduğu Ticketmaster International’ın öncülüğünde yeni bir sosyal sorumluluk projesi başlatıyor. Kansere umut olmak için Biletix yeni bir mücadele başlattı.

Dünya Kanser Günü’ne özel, uluslararası adı “I am and I will”, Türkçe adı “Kararlıyım ve Yapacağım” olan kampanyaya katılan Biletix, sosyal sorumluluk projesi ile 2019 yılı boyunca sürecek çeşitli çalışma ve etkinliklerle Türkiye çapında etki yaratmayı hedefliyor. ‘’Ben Varım,Sen de Katıl’’ sloganıyla herkesi bu projeye destek vermeye davet eden Biletix’in çağrısına cevap vermek isteyenlerin yapması gereken tek şey Biletix’ten bilet alırken sepete proje için özel tasarlanmış hediye paketini de eklemek. Bu desteklerin sonucunda, satılacak hediye paketlerinin tüm geliri kanser araştırmalarında kullanılmak üzere Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu Derneği’ne bağışlanacak.

Konu ile ilgili Biletix CEO’su Kemal Erdine, “Kanser artık hiçbir toplumun göz ardı edemeyeceği bir hastalık. Ticketmaster International ailesi olarak hepimize dokunan bu sorunla hep birlikte ve her yerde mücadele etmek için, 20 ülkenin katılımıyla bir sosyal sorumluluk projesi başlattık. Kanser hastalığı hakkında farkındalık yaratmak ve hastalığa karşı mücadeleye katkıda bulunmak amacıyla girdiğimiz bu uzun soluklu yardımlaşma projesine, ilk olarak özel tasarladığımız hediye paketleriyle başladık. 2019 yılı boyunca da yapacağımız çeşitli etkinlik ve çalışmalarla bize düşen görevi yapmaya devam edeceğiz. Herkesi de bu sosyal sorumluluğun parçası olmaya davet ediyoruz. Çünkü birlikte başarabiliriz.’’ dedi. Kansersiz bir yaşama destek olmak isteyen herkes www.biletix.com adresine uğrayarak bu gönüllü hareketin bir parçası olabilir.

Kemal Erdine

Kansere umut olmak için Biletix yeni bir mücadele başlattı

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM