Yüz temizleme cihazına gerçekten ihiyacım var mı?

CEVAP: Kesinlikle evet !

Cilt yüzeyinde biriken kir, yağ, makyaj kalıntıları ve ölü hücreleri temizlemek, cildin nefes alması ve deforme olmaması için en önemli adımlardan biridir. İyi bir cilt temizlik cihazı için önerimiz ise FOREO Luna serisi

Peki elle temizlik, cildinizin ihtiyacı olan temizleme ritüelini tamamlamaya yeterli mi gerçekten? İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, yüz temizleme cihazlarının elle temizlemeye karşı daha etkili olduğunu anlatan nedenleri sıraladı. İşte bir yüz temizleme cihazı edinmek için 3 neden…

ELLE TEMİZLEME YETERLİ DEĞİL
Gün içinde yüzünüzü elle yıkamak temizlik hissi verse de aslında derin temizlik için yetersizdir. Gözeneklerin açılıp, cildinizin nefes alması ve elastikiyetini koruması için cildinizin ölü derilerden düzenli olarak arındırılması son derece önemli. Ancak, çıplak elle yaptığınız temizlik ölü derilerin temizlenmesini sağlamaz. FOREO yüz temizleme cihazlarının sunduğu T-Sonic titreşimler sayesinde, cildinizi biriken kir, yağ ve makyaj kalıntılarının yanı sıra, ölü derilerden de kolaylıkla arındırabilirsiniz.

SICAK HAVLU UYGULAMALARI ETKİN SONUÇLAR VERMEZ
Çocukluktan bu yana bildiğimiz gündelik yüz temizleme rutinlerinden bir diğeri de sıcak havluyla gözenekleri açmak daha doğrusu öyle yaptığımızı zannetmektir. Oysa gözenekleri açabilecek sıcaklıkta bir havluyu yüze değdirmek olanaksızdır. Elle olduğunun aksine, havlu sayesinde cildinizi ölü hücrelerden arındırmak mümkün olsa bile kuvvetli bastırmak cildinizin tahriş olmasına neden olabilir. Üstelik, havlu üzerinde bakteri oluşumunun önüne geçmek oldukça zordur. . Her gün çamaşır makinesi çalıştırmak yerine iyi bir yüz temizleme cihazı edinmek hem çevreye hem de bütçenizin uğrayacağı zararı minimuma indirecektir.

FONKSİYONELLİK ÖNEMLİ
Eğer temel ihtiyacı karşılamıyorsa, yüz temizleme cihazınızın ne kadar akıllı bir cihaz olduğunun ya da nemlendiricinin ne kadar mucizevi olduğunun pek bir önemi yok. En iyi temizleme cihazı; en az dokunuş ve en fazla basınç arasındaki dengeyi sağlamakla kalmamalı, nemlendirici ürünlerin cildiniz tarafından emilimine de yardımcı olmalıdır.

FOREO LUNA

ÖNERİMİZ: FOREO LUNA SERİSİ
İyi bir cilt temizlik cihazı için önerimiz ise FOREO Luna serisi. Luna ailesi ürünleri gözeneksiz ve bakteri oluşumuna engel olan silikon yüzeyi sayesinde herhangi bir naylon yüzeyli temizleme cihazından 35 kat daha hijyenik bir temizlik sunuyor. Ayrıca sunduğu T-Sonic titreşimler sayesinde ölü cilt hücrelerini en nazik şekilde temizlerken, -klinik ortamda kanıtlandığı üzere- ciltte biriken kir ve yağın da %99,5 oranında arınmasını sağlıyor. USB kablosu sayesinde kolaylıkla şarj edebileceğiniz, cilt tipinize uygun Luna cihazınızı tekrar tekrar şarj etmeye gerek olmadan, 450 kez kullanabilirsiniz. Üstelik küçük boyutları sayesinde her yere yanınızda taşımanız mümkün.

FOREO ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

İyi bir cilt temizlik cihazı için önerimiz ise FOREO Luna serisi

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM