İnci tozunun kollarında hem uyuyun hem güzelleşin!

Uyurken güzelleşmek kulağa harika gelen bir fikir, öyle değil mi? Üstelik mümkün. Tek yapmanız gereken inci tozundan, peptitlerden ve hyalüronik asitten güç alan Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Uykuda Güzellik Yüz Maskesi’ni kullanmak. Thalia Natural Beauty cilt bakım ürünleri

Yüzde yüz doğal ve yüzde yüz inovatif ürünleriyle kozmetik dünyasında haklı bir yer edinen Thalia Natural Beauty’nin Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Uykuda Güzellik Yüz Maskesi, siz uyurken cildinize bakım yapıyor.

Cildinizi maruz kaldığı dış etkenlerden arındırıyor, içeriğindeki yoğun nemlendiricilerle cildinize kaybettiği nemi geri veriyor, yağ ve su dengesini koruyup kurumayı önlüyor, elastikiyetini takviye etmeye yardımcı oluyor, cildinizi besleyip yapılandırıyor. Bu eşsiz cilt bakımı ritüeli ile ertesi sabah canlı, nemli, iyi dinlenmiş, aydınlık ve daha genç bir ciltle güne başlayabiliyorsunuz.

İnci tozu, peptit ve hyalüronik asitle oluşan gerçek bir güç birliği

Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Uykuda Güzellik Yüz Maskesi inci tozunun mükemmel dokunuşunu, aminoasitleri birbirine bağlayan peptitleri ve hyalüronik asidi buluşturarak gerçek bir güç birliği oluşturuyor.

Dupduru pürüzsüz yüzeyiyle güzelliğin ve zarafetin sembolü olan, binlerce yıl boyunca kadınların boynunu ve parmaklarını süsleyen inci, öğütülerek elde edilen toz hali ve içeriğindeki özel bileşenlerle kozmetik sektörünün de vazgeçilmezlerinden biri. İçeriğinde mineral, protein ve 20’den fazla aminoasit bulunan incinin cilt üzerinde “canlandırıp sıkılaştırmak, kırışıklıkları azaltıp duruluk ve gençlik katmak” gibi etkileri mevcut.

Aminoasit moleküllerinden oluşan peptitlerin görevi, hücreler arasında ileticilik yapmak. Peptitler, metabolizmanın düzenlenmesinde aktif rol alıyorlar, üstelik antibakteriyeller. Bu özellikleri sayesinde peptitler, yaşlanma karşıtı ürünlerde kullanılıyor, kırışıklıkları azaltıyor, cildi nemlendirip sıkılaştırıyorlar.

Vücudun her dokusunda bulunan hyalüronik asit ise su içinde çözünüyor. Yaşın ilerlemesiyle birlikte vücut daha az hyalüronik asit üretmeye başlıyor, bu durum da kolajen yapısının bozulmasına ve cildin yaşlanmasına neden oluyor. Hyalüronik asit desteği cildi nemlendiriyor, pürüzsüzleştiriyor, sıkılaştırıyor ve tabii ki gençleştiriyor.

Uygulaması çok kolay!

Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Uykuda Güzellik Yüz Maskesi, yatmadan önce temizlenmiş cilt üzerine ince bir tabaka halinde uygulanıp 1 dakika boyunca masaj yapılarak cilde yediriliyor. Gece boyunca ciltte kalan maske, sabah suyla temizlenerek ciltten çıkarılıyor.

Ürün SLS, SLES ve paraben gibi insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermiyor.

Thalia Natural Beauty cilt bakım ürünleri

 

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM