Mucize içecek Regulatpro Hyaluron’ı Yayın Direktörümüz Sedef Tosun test etti!

Türkiye’deki ilk içilebilir, Vegan Güzellik İçeceği Regulatpro® Hyaluron denedim! Güzellik içeceği Regulatpro Hyaluron etkilerini sizler için yazdım.

She&Girls Yayın Direktörü Sedef Tosun

Sektöründeki yeniliklere öncülük eden İnanır Group, Türkiye’deki ilk içilebilir vegan olma özelliğine sahip güzellik içeceği Regulatpro® Hyaluron ile bedeninize ihtiyacı olan hyaluronik asidi sağlayarak yaşlanma belirtilerini geciktirmeyi, cildinizi daha parlak ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmayı sağlıyor.

Her bir Regulatpro Hyaluron kutusunda 20 adet 20ml’lik şişe bulunmaktadır. Günde 1 kez 20 ml’lik ürünü tercihen sabah aç olarak ya da her hangi bir öğünde içebilirsiniz. Regulatpro Hyaluron’u isterseniz şişesindeki sade haliyle veya su ya da dilediğiniz herhangi bir meyvenin suyuna karıştırarak kokteyl formunda tüketebilirsiniz.

Hyaluron rezervlerinin uzun süreli doldurulması için, içeceği 60 gün boyunca kullanmanızı öneririz. Bu süreden sonra olumlu sonuçları sürdürmek için her 2-3 günde bir 1 şişe ile devam edebilirsiniz.

Regulatpro Hyaluron Test Sonucu:

Ürünü kullanmaya başladığımın 13. günündeyim.  Yapılan testlerde en net etkisi 40 gün sonra %38 azalan çizgiler ve %37 cilt nem artışı olarak görülüyor. 13 günlük kısa kullanım süresinde kaşlarımın arasında belirginleşen çizginin hafiflemeye başladığını fark ettim. Cilt bakım ürünleriyle sürekli desteklenmeye ihtiyacı olan kuru cildimin  nem oranının yükseldiğini gördüm. Sadece 13 günlük kullanımda cildim yaşlanma belirtilerine karşı ciddi anlamda pozitif tepki vermeye başladı. Şu ana kadar fark ettiğim herhangi bir yan etkisi de olmadı. 40 günlük kullanım sonrasında bu mucize içeceğin cildim, saç ve tırnak bakımımda net etkisini göreceğimi hissediyorum. Çünkü 13 günde bu izlenimi gördüm. 40 günlük kullanım süresi sonrası test sonucunu görsel ve yazılı olarak sizlerle paylaşacağım.

Regulatpro Hyaluron

Ürün İçeriği;

Özenle seçilmiş tümü organik olgun meyveler, fındık ve sebzelerden 3 aşamalı fermenteyle elde edilen regulatessenz bazlı sıvı bir içecektir. Üretim aşamasında hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve tamamen vegan formülle hazırlanmıştır. Regulatpro Hyaluron; içerdiği maddelerin bağışıklık düzenleyici, cilt yatıştırıcı, ödem söktürücü, antioksidan, enerji verici ve enzim çalıştırıcı etkileriyle doğanın gücünü size getirir.

Vegan İçerik!
• Erik özütü
• At kuyruğu özütü
• Armut özütü
• L – askorbik asit
• Çinko glükonat
• D-Biotin
• Bakır
• Hyaluronik asit
• Yapay aromasız
• Laktozsuz
• Glutensiz
• Hayvanlar üzerinde test edilmez

Kullanım Şekli
Her bir Regulatpro Hyaluron kutusunda 20 adet 20ml’lik şişe bulunmaktadır. Günde 1 kez 20 ml’lik ürünü tercihen sabah aç olarak ya da her hangi bir öğünde içebilirsiniz. Regulatpro Hyaluron’u isterseniz şişesindeki sade haliyle veya su ya da dilediğiniz herhangi bir meyvenin suyuna karıştırarak kokteyl formunda tüketebilirsiniz. Hyaluron rezervlerinin uzun süreli doldurulması için, içeceği 60 gün boyunca kullanmanızı öneririz. Bu süreden sonra olumlu sonuçları sürdürmek için her 2-3 günde bir 1 şişe ile devam edebilirsiniz.

Güzellik içeceği Regulatpro Hyaluron

 

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM