Gülben Ergen; Yapım gereği soruna değil çözüme odaklıyım.

Gülben Ergen her zaman olduğu gibi yüksek enerjisiyle yaşadığımız bugünler için nefis açıklamalar yaptı. Yayın Yönetmenimiz Sedef Tosun’un sorduğu soruları içtenlikle cevaplayan Gülben Ergen, “inanıyorum geçecek, inanıyorum bitecek” dedi. Gülben Ergen Röportaj

Instagram Hesabımız

Gülben Ergen her zaman yüksek enerjisiyle hayran olduğumuz başarılı kadınlardan biri. Pozitif yaklaşımı ile içimizi ısıtan Gülben Ergen, Yayın Yönetmenimiz Sedef Tosun’a verdiği mesajlarla da bu enerjiyi bir kez daha hissettirdi. Gülben Ergen, She and Girls’e yaptığı açıklamada: “Yapım gereği soruna değil çözüme odaklıyım. Sorunun beni yıpratmasına izin vermeden tüm çözüm önerilerine konsantreyim.” dedi.

Gülben Hanım evde nasıl vakit geçiriyorsunuz? Evde olmak kendinizi nasıl hissettiriyor?

Evin keyfini çıkartmak hepimizin hasretiymiş meğer. Müthiş bir iş temposu ile dışarıda, toplantıda, görüşmelerde vs. geçen zamanda ortak şikayetimizdi belki de evde olamamak.

Bilimsel ve tıbbi gerçekliğinin yanı sıra, manevi açıdan da doğayı, dünyayı, yitirilen değerlerin sesini de dinliyorum özenle. Bolca okuyorum, bolca izliyorum ve gerçekten anlamaya çalışıyorum bu savaşı. Dil, din, ırk, statü, makam dinlemeyen bu “virüs” mutlaka bize farklı mesajlar da veriyor.

Sosyal medyadan evinizden çektiğiniz nefis bir şarkıyla bizlere önemli mesajlar verdiniz. Bunların Devamı olacak mı?

Sosyal medyadan şimdilik haber almakla yetiniyorum. Dinleyenlerimin beklentisini karşılamak için minik bir şarkı hazırladım ve videosunu odamdan çektim.

Yapım gereği soruna değil çözüme odaklıyım. Sorunun beni yıpratmasına izin vermeden tüm çözüm önerilerine konsantreyim. İnanıyorum geçecek, inanıyorum bitecek.

Gülben Ergen İnan Güzel Yarınlara dedi.

Gülben Ergen ayrıca verdiği mesajlarda İnan Güzel Yarınlara dedi ve odasından çektiği bir şarkıyla bugünlere destek olacak önemli mesajlar verdi.

Gülben Ergen’in çağrısı “İnan Güzel Yarınlara…” kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi…

Sanatındaki başarıları kadar; topluma duyarlı çalışmalarıyla da daima takdir toplayan Gülben Ergen evinden çekip söylediği “İnan Güzel Yarınlara” şarkısıyla dışarıya çıkmadan sosyal mesafeyi koruyan dinleyicilerine ne umut ve ışık oldu.

Gülben Ergen Röportaj

She and Girls Mayıs 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!