Gaia SPA selülit masajı ile yaza hazırlık yapın

Grand Hyatt Istanbul Gaia Spa, selülitlerinden kurtulmak ve yaza tazelenerek girmek isteyenleri bekliyor.
Grand Hyatt İstanbul içinde yer alan Gaia Spa, bahar mevsiminde kendini yenilemek ve cildini tazelemek isteyenleri bekliyor. Grand Hyatt Istanbul Gaia Spa

Gaia Spa’da, cildi ölü hücrelerden arındırıp, güneş lekelerini silmek ve cildi sıcak yaz günlerine hazırlamak için özel cilt bakımları uygulanırken, farklı masaj teknikleri ile hayatın stres ve yorgunluğunu atabilirsiniz.

Doğu ile Batı’nın, yeni ile eskinin kendi içindeki zıtlığını lüks bir ihtişamla harmanlayan Gaia Spa, kıtaların kesiştiği verimli toprakların bereketini ve yüzyıllar öncesinden gelen banyo geleneğini modern spa ve hamam kavramları ile birleştiriyor.

Kahve Özlü Vücut Peeling’i

Detoks yapan ve enerji veren kahve özlü vücut peeling’inin yanı sıra, ardıç, servi, sedir, biberiye ve greyfurt özlü aromaterapi yağları ile yapılan selülit masajı, lenfleri ve kan akışını harekete geçirerek selülitleri yok etmeye yardımcı oluyor. Cildin üst tabakasına detoks yapan ve vücut hatlarını sıkılaştıran Gaia Selülit Masajı, minimum 10 seans uygulandığında etkisini gösteriyor. Yaza hazırlık için mükemmel bir cilt temizliği ve ferahlığı sunan selülit masajı Gaia Spa’da 1 Nisan’dan itibaren 10’lu paket olarak 2.500 TL’den sunuluyor.

Rahatlatıcı ve enerji veren masaj terapileri ile zarif, modern spa terapileri ve otantik Türk ritüellerini birleştirerek eşsiz bir spa deneyimi yaratan Gaia Spa’da yüksek kalitede organik ürünlerle doğal tedavi yöntemleri de uygulanıyor.

Grand Hyatt Istanbul Gaia Spa

Etiketler:, , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
4 shares