New York sokak stili merceğimizde Barbie Baby Gigi Hadid var!

Hadid kardeşlerin en büyüğü olan Gigi Hadid’i iki yaşından beri aslında asıl ününü Victoria Secret için verdiği iç çamaşırlı pozları ile kazandı. Daha sonrasında bir çok moda markasının yüzü olmak ile birlikte podyumların özellikle Victoria Secret’n şovlarında yer aldı ve podyumlarda rüzgar gibi esti. Şöhretin yanında gelirini de kat kat kazanan top model aldığım bilgilere göre ise mal varlığı tam olarak 13 milyon dolar. Gerçekten dudak uçuklatıcı bir rakam… şöhretinin ve yaptığı işlerin yanında ise çalkantılı aşk hayatı ile bile çok gündeme geldi. Eskiden One Direction üyesi olan Zayn Malik ile uzun süreli inişli çıkışlı bir aşk yaşıyor. Gigi Hadid modelliğinin yanı sıra kıyafetleri ve tarzı ile de ön planda.

She and Girls Dergisi

Aile bağları çok kuvvetli olan Gigi, kardeşi Bella Hadid için kariyer yolunda çok destek olmuştur Bella, Gigi kadar olmasa da şu günlerde şöhretin tam ortasında.

GİGİ HADİD HAKKINDA BİLİNMEYEN 5 GERÇEK !
-Gerçek Adı Jelena Noura Hadid’dir. İlkokul döneminde annesi Yolanda Faster sınınfta isim karışıklığı olmaması için “GİGİ”olarak değiştirmiştir. Çünkü Gigi’nin sınıf arkadaşı Helena ile aynı telafuza sahiptir yani Jelena bir Helena kurbanı.
-Gigi fit vücudunu yumurtaya borçludur. Spor öncesi ve sonrası ve sabah kahvaltısının vazgeçilmezi olan öğünü yumurtadır ve yumurtayı her çeşit harmanlayarak yiyen Hadid en çok kullandığı baharat çeşnidir.
-En yakın arkaşı Kendall Jenner’dan önce ablası olarak gördüğü Taylor Swift’dir.
-Spor dolu hayatına rağmen 2 yıldır savaştığı Hashimoto hastasıdır. Metoblizmasını doğrudan etkileyen iltihap ile mücadele ediyor.
-Tam olarak Squat düşmanı olan Hadid. Erkek gibi takılmayı çok seven top model büyük bir boks tutkunudur.
5 ADIMDA HADİD STİLİ !

Gigi Hadid

Giyinip kuşanmak mesleki sorumluluklarından biri olsa da Gigi bunu bir zevk oyunu olarak görüyor. Bazen spor çizgisinin konforunda olan Hadid ruh haline göre giyinen ünlülerimizden. Merak uyandırıcı stili herp göz önünde.

Gigi Hadid

Moda lokasyonunu çok iyi takip eden Gigi tek parçayı ön plana çıkarmayı tercih ediyor ve bir tomboy kadını bile olabiliyor. Canlı renkleri çok sevse de bazen onu simsiyah görebilirsiniz. Herkes gibi Gigi’de dikkat çekmeyi seviyor.

Gigi Hadid

Gigi bazen gizemli olmayı seviyor kıyafetten önce ruhunu ortaya koyan bazen umursamaz gibi gözükse de o kutudan çıkıp lady rüzgarı da estiriyor sokak modasında. Modaya aykırı olmayı değil de akımın oyununa uyuyor.

Tek bir rengin tarz cümbüşüne katılmayı ve onları bir kombin haline getirmeyi seviyor. Bu stili basında çok konuşulmuştu. Omzuna attığı paltosu ve umursamaz cool havasıyla asıl güzelliği kıyafetinde değil duruşunda gizli.

Gigi Hadid kıyafetleri

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM