Fransız stil rehberi

Fransız kadınları, söz konusu tarz ve güzellik seçimleri olduğunda her zaman eforsuz şıklıktan yanadır. Anlık trendlerden uzak, işlevsel ve klasik parçalara yatırım yapan Fransızlar, iddialı kırmızı rujları, Mary Jane ayakkabıları ve hasır çantaları ile popüler kültürde adeta bir ikon haline gelmiştir. Fransız stil rehberi

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Hayranlık uyandıran Fransız modası tüm dünyada klas ve zarif bir tarz olarak bilinir, Fransızların deyimiyle je ne sais quoi, yani ne olduğunu gerçekten tarif edemediğimiz o şey. Evden çıkarken son anda giyilmiş bir ceketin zahmetsizliği, ancak bir o kadar da şık oluşu gibi.

Parizyen Stil

Büyük bir döneme damgasını vuran Parizyenler, kendilerine özgü stilleri ile birçok modern tasarımcı ve model için inanılmaz bir ilham kaynağı olmuştur. Kayıtsızlıkla gizlenen her estetik, Paris’in zarif şıklığını Fransız kadınlarıyla birleştirmeyi başarır. Seksi, rahat, zarif ve aynı zamanda iddialı giyimleriyle, Fransız kadınlar her zaman izleyenleri şaşırtmayı başarmıştır. Modanın en beğenilen kadınlarının görünümünü yakalamak için işte bu adımları uygulayın!

BU STİL ÖNERİLERİ PARİS’TEYMİŞ GİBİ YAŞAMANIZA YARDIMCI OLACAK

Mini Siyah Elbise

Mini siyah elbise Fransız kadınlar için bir zarafet üniforması haline gelmiştir. Her Parizyen, uzun ve eski moda elbiselerden ziyade modern ve şık bir değişiklik için tasarlanmış küçük siyah bir elbiseye sahiptir. Tüm vücut tiplerine uyabilecek sayısız formu vardır. Bu çeşitlilik, klasik şıklıktan daha asi ve dramatik bir kesime, hatta derin bir dekolteye kadar uzanabilir.

Aksesuarların önemi

Bir Parisli gibi giyinme arayışında aksesuarları unutamayız. Aksesuarlar bir görünümü tamamlayan küçük ama hayati ayrıntılardır. Hiçbir şey basit bir kıyafeti, incilerin veya altın takıların dramatik bir dokunuşu kadar yüceltemez. Fransız kadınları, aksesuarların bir kıyafet üzerindeki gücünü iyi bilir.

İmza Parfüm

Ekran ikonu Marilyn Monroe, 1952’de verdiği bir röportajda, yatakta beş fıs Chanel No. 5 sıktığını ve başka hiçbir şey giymediğini söylemişti. Bu sözüyle stoklardan silinen bu ünlü parfüm pek çok Fransız kadınının imza parfümü olmakla beraber, yeni nesil daha modern klasiklere yöneliyor. Hafızalara kazınacak o kokuyu bulun!

Prime Video, merakla beklenen dizisi Dead Ringers’ın önemli görsellerini yayınladı

Trençkot, trençkot, trençkot

Trençkot kesinlikle Fransız gardırobunun temel parçalarından biridir. Zamansız detayları ve nötr renk paleti sayesinde klasik bej trençkot, modası asla geçmeyecek bir parçadır. Ayrıca trençkot, basit bir  dış giyimden çok daha fazlasıdır. Suya dayanıklı yapısı nedeniyle baharın yağmurlu günleri için bir stil tercihi olan bu mont, hemen hemen her durumda, her mevsimde size eşlik edecek!

Kırmızı Dudaklar

Kırmızı rujların pek çok alt tonu vardır, nokta atışı yapmak için cildinizi iyi tanımalısınız. Açık tenlilerin genellikle pembe tabanlı bir alt tonu vardır, cilt tonunuzu tamamlamak için mavi alt tonlu kırmızıları seçmelisiniz. Soğuk kırmızılar gülümsemenizi patlatacak! Orta tenlilerin ise daha sıcak kırmızıları kullanması tavsiye edilir. Sıcak kırmızılar, bronz cildinizi tamamlayacak ve teninize parlak bir görünüm kazandıracaktır.

Fransız stil rehberi

She and Girls Nisan 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024