Kışın bile capcanlı ve ipeksi bir cildin sırrı: LUNA mini 2

Kış deyince aklınıza ne geliyor? Bembeyaz kar, gürül gürül yanan şömine, sıcak şarap… Kış romantizmi güzel olabilir ama maalesef kış cildimizin dostu değil. Soğuk hava, rüzgar ve kalorifer cildimizi kurutuyor. Hatta bazen cildimiz kızarıyor, geriliyor bazen de pul pul dökülüyor. Bunun önüne geçmek için ilk yapılması gereken cilde etkili bir bakım uygulamak. Cildimizi hem içten hem dıştan nemlendirmek yani bol bol sıvı tüketmek ve de nemlendiriciyi yüzümüzden eksik etmemek. Tabii bir de LUNA mini 2 kullanmak! FOREO’nun LUNA mini 2’si ezberleri bozan bir yüz temizleme cihazı.

LUNA mini 2’yle henüz tanışmamış olanlar varsa, hemen anlatalım. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun LUNA mini 2’si ezberleri bozan bir yüz temizleme cihazı.

HASSAS VE HİJYENİK
Bir kere bildiğimiz yüz temizleme cihazları gibi cildimizi çizen, özellikle de kuru ciltleri tahriş eden naylon kılları yok. LUNA mini 2 çok yumuşak silikondan. Bu özelliği sayesinde sadece cildinizi hassas bir şekilde temizlemekle kalmıyor aynı zamanda anti-bakteriyel malzemeden üretilmiş olduğundan çok da hijyenik.

LUNA mini 2, yine klasik elektrikli temizleme cihazları gibi dönmüyor, onun yerine T-Sonic™teknolojisiyle dakikada 8 bin kez titreşiyor. Böylece hem kan dolaşımınıhem de cildi ölü hücrelerden arındırıyor. LUNA mini 2 kir, yağ ve makyaj kalıntılarını yüzde 99,5 oranında söküp atıyor, gözenekleri açıyor böylece serum ve krem gibi bakım ürünleri cildinize çok daha iyi nüfuz etmesini sağlıyor.

Peki sonuç mu? Kışın sert günlerinde bile capcanlı, ipeksi bir cilt!

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. FOREO ürünleri Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve Beymen, N11, Trendyol, Lidyana, Hepsiburada ve Always Fashion e-mağazalarında satılmaktadır.

FOREO’nun LUNA mini 2’si ezberleri bozan bir yüz temizleme cihazı

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM