Hollywood yıldızı gibi görünmek için FOREO’dan beş altın kural

Tüm dünyanın beğeniyle izlediği hatta güzelliklerine hayran olduğu Hollywood yıldızları gibi pırıltılı bir cilde sahip olmak tüm kadınların hayalidir. Peki bunun için ne yapmak gerekir diye merak mı ediyorsunuz? İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO uzmanları tarafından önerilen 5 altın kurala uymanız yeterli olacaktır. FOREO’dan pırıltılı cilt önerileri

Kural 1- Derinlemesine temizlik
Pürüzsüz bir yüz görünümüne sahip olmanın ilk kuralı derinlemesine temizlenmiş bir cilttir. Günlük temizlik rutinini alışkanlık haline getirerek gözeneklerin oluşumunu azaltabilirsiniz. Gözeneksiz, temiz ve parlayan cildiniz sayesinde ise acil durumlarda sadece dudaklarınızı nemlendirerek Hollywood yıldızları gibi harika görünebilirsiniz.

Kural 2- Mimiklerinizi sınırlamayın
Birçok kadın mimiklerinin cildinde yaratacağı çizgiler nedeniyle mimiklerini kontrol altına alıyor. Oysa ki mimikleriniz sizi siz yapan özelliklerinizden biri, siz özgürce gülün, ağlayın ya da kaş çatın. Hollywood’un en başarılı oyuncuları mimiklerini saklasa o duygular bize nasıl geçerdi ki?Mimiklerinizle oluşan çizgileri silme işini ise FOREO LUNA™ 2’nin anti aging moduna bırakın.

Kural 3- Cildinizi nemlendirin
Hollywood yıldızlarını koşuşturmalı hayatlarında saatlerini güzelleşmek için ayna karşısında geçirdiklerini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Temizlediğiniz cildinize süreceğiniz nemlendirici ile ipeksi ve parlak bir yüz görünümüne sahip olmak sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Özellikle kış aylarında yeterince nemlendirilmemiş cildiniz kuruyarak deformasyona uğrar. Günlük olarak kullanacağınız nemlendiricinizi kirden arındırılmış cildinize nazik hareketlerle uygulayın.

Kural 4- Susuz olmaz
Vücudumuzun %50’sinin su olduğunu düşünürsek, günlük su ihtiyacımızın ne kadar önemli olduğunu göz ardı edemeyiz. Susuz kalan cildiniz solar. Parlayan bir cilt için su bardağınızı elinizden düşürmeyin.

Kural 5- Doğru beslenin
Doğru ve dengeli beslenerek sadece formda kalmış olmazsınız. Yiyeceklerinizi renklendirerek cildinizin daha parlak ve genç görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için C vitamini içeren, koyu yeşil yapraklı sebzeler ve kırmızı meyveler en büyük destekçiniz olacaktır.

FOREO’dan pırıltılı cilt önerileri

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM