Evde Spa kalitesinde maske bakımı sadece 90 saniye!

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, profesyonel seviyedeki cilt bakımını evinizin konforuna ve rahatlığına taşıyor. FOREO’nun güzellik endüstrisinde çığır açan yeni ürünü akıllı maske cihazı UFO; özel dermal teknolojiler ile Kore formüllü maskeleri bir araya getirerek sadece 90 saniye içerisinde spa kalitesinde bir bakım sunuyor. Foreo Ufo ile maske bakımı

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Foreo UFO

Yapacağınız toplantılar, katılmanız gereken davetler, açılışlar, günlük işleriniz… Günlük hayatın hızlı temposu içinde bazen kendimize yeterince vakit ayıramıyoruz. Ancak her zaman iyi görünmek de istiyoruz. Böyle anlarda bakım terapileri imdadımıza yetişiyor. Çünkü bakım terapileri cildimizin güzelliği ve sağlığını korumanın dolayısıyla iyi görünmemizin yollarından biri…

Bunun için birçoğumuz profesyonel bakımlardan faydalanıyoruz. Peki bu profesyonel bakımları evinizin konforunda da yapmanızın mümkün olduğunu söylesek… Üstelik de giyinmeden, makyajınızı yapmadan, hatta evden çıkmanıza dakikalar kala sadece 90 saniyenizi ayırarak!

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, güzellik ritüelinizin olmazsa olmaz parçası olan maske bakımını, dilediğiniz an dilediğiniz yerde saniyeler içinde yapabilmeniz için size dünyanın ilk akıllı maske terapisi UFO’yu sunuyor.

FOREO’nun devrim niteliğindeki yeni üstün akıllı maske cihazı UFO, geliştirilmiş dermal teknolojilerini Kore’nin seçkin maske formülleriyle birleştiriyor ve sadece 90 saniyede cildinizin ihtiyaç duyduğu mükemmel bakımı sağlıyor.

Her cilt tipine uygun olarak geliştirilen edilen UFO, beraberinde uygulanan aktif maskeler sayesinde teknolojinin getirdiği güzelliği cildinizde yansıtıyor. Akıllı telefonlara indirilebilen “FOREO For You” uygulamasıyla senkronize edilen UFO, maskeye uygun programı otomatik olarak devreye alıyor.

Çığır Açan Hiper İnfüzyon Teknolojisi
Dünyanın ilk akıllı maske terapisi olan UFO, aktif maske bileşenlerinin derinlemesine nüfuz etmesini sağlarken, ısıtma, soğutma ve T-Sonic™ titreşimlerin gücünü barındıran Hiper İnfüzyon Teknolojisi sayesinde Kore’nin etkili formüllerini barındıran aktif maske bileşenlerinin gücünden maksimum fayda sağlayarak çok kısa süre içinde etkileyici sonuçlar sunuyor.

Cildinize spa kalitesinde bir bakım terapisini ev ortamında sunan UFO, içerdiği Termoterapi yani ısıtma modu sayesinde 45 dereceye kadar yavaş yavaş ısınan cildinize maskelerdeki aktif bileşenlerin aşılanmasını sağlarken, zihninizi rahatlatıp, cildinizi canlandırıyor.

Tek bir tuş ile yüzünüzü canlandıran UFO, cildinizi yenileyerek belirgin gözeneklerin görünümünü azaltıyor. Kriyoterapi sayesinde 5 dereceye kadar cildinizi soğuturken yüzünüzdeki şişlikleri azaltarak, aktif maske bileşenlerinin cilde derinlemesine nüfuz etmesine yardımcı oluyor.

Foreo UFO

LED Işık Terapisinin Gücü
UFO’nun hiper infüzyon esnasında uyguladığı bir diğer yenilik de, ilk kez ev ortamına uygulanabilir hale gelen LED ışık terapileri.

Her maske için uygulama tarafından ayrı ayrı seçilerek belirli süreyle uygulanan Kırmızı LED ışık terapisi, yaşlanma etkilerini hafifletirken vücudun ekstra kolajen salgılamasına sağlıyor. Yeşil LED ışık terapisi, cildi parlatırken cilt üzerindeki ton farklılıklarını minimize ederek ufak noktaları kaybediyor.

Mavi LED ışık terapisi de akneye sebep olan bakterileri yok ederken, kan dolaşımı hızlandırılıyor. Cildinizi canlandıran UFO’nun bu LED ışık terapileri ultraviyole ışınların zararlı etkilerini içermiyor.

Kore Formüllü Aktif Maskeler
UFO cihazı ile birlikte çalışan aktif maskeleri, her biri özenle seçilen, birbirinden özel Kore maske formüllerinden oluşuyor.

Bu maskelerden biri olan hiyalüronik asit aşılı Matte Maniac maskei, kuru ciltlere ultra nem sağlıyor. Zeytinyağı ve gençleştirici ginseng ile formüle edilen Call It A Night maske, cildi derinlemesine besleyip canlandırırken günün tüm yorgunluğu yüzünüzden siliyor.

Kirlenme karşıtı ve nemlendirici bir maske olan Make My Day maske ise alışılmışın dışına çıkarak güne başlarken kullanılıyor ve gün boyu cildi dış etkenlere karşı koruyor.

Kafein aşılı mikrofiber Shimmer Freak maske, göz çevresindeki yorgunluk belirtilerini sadece 90 saniyede ortadan kaldırıyor. Cildi derinlemesine beslerken sıkı bir görünüm kazandıran Youth Junkie maske, zengin kolajen içeriğiyle gençleştirici profesyonel bakımı evinizin rahat ortamında sunuyor.

Gözenek ve kusurları en aza indirerek, UFO’nun Kriyoterapi ve mavi LED ışığını birleştiren Matte Maniac maske ise taze ve temiz bir cilt için aşırı sebumu ve kirleri gideriyor.

Tüm cilt tipleri için hatta ışığa duyarlı ciltler için dahi güvenli ve etkili olan FOREO UFO, yumuşak ultra hijyenik silikondan yapılmıştır. USB ile şarj edilebilir, hafiftir ve %100 su geçirmez yüzeyiyle duşta, banyoda ve hamamda da rahatlıkla kullanılabilir. FOREO UFO’nun perakende fiyatı 1.599 TL iken, UFO aktif maskelerinin fiyatları ise 79-149 TL arasında değişiyor.

UFO ve aktif maskeleri lansman süresince sadece www.sephora.com.tr sitesinde satılmaktadır.

Foreo UFO satın almak için tıklayın

Foreo Ufo ile maske bakımı

She and Girls Nisan 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!