FOREO LUNA 2 Cilt Bakımı Yapan Makine Nedir? Luna 2 Ne İşe Yarıyor? Kaç Para?

FOREO LUNA Cilt Bakım Makinesi Nedir
FOREO LUNA Cilt Bakım Makinesi Nedir

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, cildinizi korumanın yollarını anlatıyor, size de tatilin keyfini çıkarmak kalıyor. FOREO LUNA Cilt Bakım Makinesi Nedir?

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Siz dinlenirken cildinizin yorulacağını aklınızdan çıkarmamalısınız. Denizde yüzerken cildiniz, tuzlu suyun da etkisiyle güneş ışınlarına direkt olarak maruz kalırken, plajda her yerinize yapışan kum taneleri cildinizi tahriş edecek. Deniz yerine havuzu tercih ettiğinizde ise havuz suyunun içerisindeki kimyasallar ve bilhassa klor, tüm gün cildinize temas edecek. FOREO LUNA 2’nin, tüm bu zararlı faktörlerden cildinizi arındırabilmesi için yalnızca iki dakikaya ihtiyacı var!

Tek bir şarjla 450 kullanım vaad eden FOREO LUNA 2 sadece iki dakikada cildi kir, yağ ve makyaj kalıntılarından yüzde 99,5 oranında arındırıyor. Ultra-hijyenik medikal silikon yüzeyi ile son derece yumuşak olan LUNA 2, T-Sonic™ titreşimleri sayesinde cildi hassas bir şekilde, yormadan nazikçe derinlemesine temizliyor. LUNA 2’nin anti-aging etkili arka başlığı ile yüze masaj yapmak, kan dolaşımını yüzde 450’ye kadar hızlandırabiliyor, bu sayede cilt daha fazla oksijen ve besin alıyor, daha sıkı ve canlı görünüyor.

Ayrıca LUNA 2’nin T-Sonic™ titreşimleri krem, serum gibi ürünlerin emilimini, dolayısıyla etkinliğini artırarak cilde daha iyi nüfuz etmesini sağlıyor. Derinine temizlenmiş ve tazelenmiş bir cilt ile ışıltınızı tatile de taşıyabilirsiniz. Siz tatilin keyfini sürerken, LUNA 2 ile cildiniz de bayram edecek!

FOREO LUNA 2 için tavsiye edilen satış fiyatı 1.299 TL.

FOREO LUNA Cilt Bakım Makinesi Nedir? She and Girls Dergisi.

Ünlülerin Kuaföründen Saç Trendleri! 2019 / 2020 Sonbahar ve Kış Saç Modası Nasıl?

[irp posts=”5614″ name=”Zayıflamada en önemli faktör nedir? Uzman Diyetisyen Açıkladı!”]

Bel Bölgesindeki Yağları Nasıl Eritirim? Bu Sorunun Cevabını Uzmanı Veriyor!

Bel ve göbek çevresinde bulunan yağlar erimesi zor olan yağlardır. Uzun süreli sporun yanı sıra dikkat edilmesi gereken bir kaç kuralla bu bölgelerdeki yağlardan kurtulmak mümkün. Herbalife Nutrition Global Sporcu Performansı ve Fitness Eğitimlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Samantha Clayton açıkladı. Herbalife Nutrition Fitness Eğitimleri Nedir?

Yazının devamını okumak için tıklayın.

 

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM