Cildinizde bayram temizliği zamanı!

Evinize bayram temizliği yaparken cildinizi de temizlemeyi unutmayın. Bayramı karşılarken cildinizin daha canlı ve taze görünmesini sağlamak aslında FOREO ile düşündüğünüzden çok daha kolay. Foreo Luna

She and Girls

Bayramlar, sevdiklerimizle aynı çatı altında buluştuğumuz, soframızı paylaştığımız, keyif dolu sohbetlerle ağzımızın daha da tatlandığı, huzur ve mutluluk dolu günlerdir. Uzun süredir görmediklerimiz bizi ziyaret eder, dargınlar barışır, kalpler birleşir. Hayat toz pembe akar bayram günlerinde… Anne annelerimizden öğrendiğimiz gibi geleneksel bir şekilde bayrama hazırlık günler öncesinden başlar evlerde. İkramlıklar alınır, tatlılar ve yemekler hazırlanır ve tabii ki derinlemesine bir bayram temizliği yapılır. Çünkü hepimiz misafirlerimizi, akrabalarımızı daha iyi ağırlamak ve kendimizi daha iyi hissetmek için isteriz.

FOREO LUNA 2

Bayram sabahı da ayrı bir heyecanla güne başlarız. Sabah erkenden kalkar ve son hazırlıklarımızı yaparız. Peki ya bu kadar telaş arasında cildimizi bayrama hazırlıyor muyuz? Evimizi nasıl temizliyorsak; bu dönemde cildimizin de temizliğe ihtiyacı var. Aslında çok da vakit harcamadan bayramın güzelliğini cildinize yansıtmak mümkün. Bayram telaşı içerisinde yeterli sıvı tüketemeyebilirsiniz ve bu cildinizi doğrudan etkiler. Böylece ortaya çıkan kuruluk ise cildin tahriş olmasına, canlılığını yitirmesine ve matlaşmasına neden olur. Işıl ışıl bir ciltle bayramı karşılamak için bugünlerde cilt bakım rutininize yatırım yaparak cildinizin de bayram etmesini sağlayabilirsiniz.
İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, cildinizin kaybettiği nemini geri kazanması için öncelikle beslenmenize dikkat etmenizi ve bol bol su tüketmenizi tavsiye ediyor. Cildinizi derinlemesine bir bayram temizliği ile yenileyerek eski güzelliğine kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Ultra-hijyenik silikon yüzeyi ve T-Sonic™ titreşimleri sayesinde birkaç dakika içinde cildi derinlemesine ve hassas bir şekilde temizleyen FOREO LUNA 2, masaj yaparak cildin kan dolaşımını da hızlandırarak sıkı ve canlı görünmesini sağlıyor.

Bir üründe bakıma dair birçok ritüeli barındıran LUNA 2, düzenli kullanıldığında serum, nemlendirici, yüz spreyleri gibi ürünlerin cilt tarafından daha kolay emilmesine yardımcı oluyor. Cildi makyaj kalıntıları, kir ve yağdan yüzde 99,5 oranında arındıran LUNA 2’nin nemlendiricinin ardından kullanabileceğiniz arka yüzeyindeki anti-aging etkili masaj modu ise cildinizin rahatlamasını ve sıkılaşmasını sağlıyor. Bayramın güzelliğinin, neşesinin ve mutluluğunun yüzünüze yansımasını istiyorsanız siz de LUNA 2 kullanabilirsiniz.

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

FOREO ürünleri Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve Beymen, n11, Trendyol, Lidyana, Hepsiburada.com ve Always Fashione-mağazalarında satılmaktadır.

Foreo Luna

Etiketler:, , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares