Sevgililer gününde birbirinden güzel hediyeler FLO’dan

Trendlerin takipçisi FLO, tüm özel günlerde olduğu gibi yılın en romantik zamanında; Sevgililer Günü’nde de yüzlerce hediye alternatifi sunuyor. Herkesin ayakkabıcısı FLO’dan seçeceğiniz ayakkabı modelleriyle Sevgililer Günü kombininizi tamamlayabilir; sevgiliniz için en ideal hediyeyi bulabilirsiniz. FLO’dan sevgililer günü hediyeleri

FLO

Yılın en romantik günlerinden olan Sevgililer Günü’nde şık ve etkileyici görünmek isteyenler FLO’nun her tarza hitap eden yüzlerce modelden oluşan kış koleksiyonunda aradığını buluyor.
Hem kadınlar hem de erkekler için birbirinden şık ve rahat modeller sunan FLO’da kadınlar, kombinlerini kürk detaylı sıcacık botlar ve kışın vazgeçilmezi uzun çizmelerle tamamlıyor. Erkekler ise siyah ve kahverengi rengin öne çıktığı kalın tabanlı, bağcık detaylı botlarla bu özel günde şıklığını yansıtıyor.

FLO

Kinetix, Lumberjack, Polaris, Butigo, Dockers By Gerli ve Mercedes gibi kendi kategorisindeki lider markaların yanında pek çok global markanın en yeni ve cazip fiyatlı ayakkabı modellerini daha yakından görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir; www.flo.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

FLO’dan sevgililer günü hediyeleri

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM