2019’un en dikkat çeken gezi güzergâhları

2019’daki ilk FEST Travel bülteniyle tüm gezginlere tekrar mutlu yıllar diliyoruz. Aramızda yaptığımız kısa bir anket sonucunda çıkan 2019’un en çok dikkat çekebilecek altı güzergâhı sizin için derledik. Yeni yıl ile yeni geziler hayallerinizi süslerken sizlere yardımcı olmak istedik. Fets Travel,2019’un popüler tatil yerleri

FEST Travel tecrübesi ve ayrıcalığıyla görebileceğiniz bu altı rotada ve diğer güzergâhlarımızda sizleri ağırlamak dileğiyle.

Kayıp Kıta Madagaskar
Madagaskar, doğal güzellikleri, hiçbir yerde görülemeyecek canlıları ile keşfedilmeyi bekleyen bir kayıp kıta. Siz de buraya tıklayarak bu adayı bizimle keşfedebilirsiniz.

Madagaskar

Hakkâri-Şırnak-Cizre
Ülkemizde 2018’in keşfedilmeyi bekleyen yıldızı Tunceli oldu. FEST Travel olarak buraya yoğun bir çalışma gerçekleştirdik ve 2019’da da bunu sürdürüyoruz. Ancak bizim için 2019’un dikkat çekecek yeni rotası Hakkâri-Şırnak-Cizre olacak. İlk defa gerçekleştireceğimiz bu kurgunun detaylarını buraya tıklayarak bulabilirsiniz.

Hakkari

Etiyopya
Hem Omo Vadisi hem de klasik güzergâhı ile Etiyopya keşif tutkusu ile beslenen gezginlerin göz ardı edemediği bir adres. 2019’da da bu özelliğini koruyacak gibi. Afrika’nın bu şaşırtıcı ülkesini keşfetmek ve bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiyopya

Umman
Efsanevi denizci ve kâşif Sinbad’ın ülkesi yavaş ve sessizce gezginlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. 2018’de Umman Havayollarının da resmi olarak ülkemize ofis açmasıyla birlikte Umman’a ilginin çok daha artacağına inanıyoruz. Arabistan Yarımadasının incisi, dipsiz çöl denizleri, büyüleyici sahilleri, dramatik dağları ve merak uyandıran tarihi ile FEST Travel’ın yıldızları arasındaki Umman’ı buraya tıklayarak keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Umman

Pakistan
Renkli kamyonlarının heybeti, sıcak insanları ile Pakistan çok az gezginin görme fırsatı yakalayabildiği bir ülke. Hiç şüphesiz listemizin de en önemli güzergâhı. İndus Vadisi’nin efsanevi görkeminin, Pakistan’ın coşkusunun ve eşsiz kültürünün FEST gezginlerinin dikkatini çekeceği aşikâr. Pakistan gezilerimizi buraya tıklayarak keşfedebilirsiniz.

Romanya
Bizce Avrupa’nın göz ardı edilen ülkelerinden biri Romanya. Oysaki kültürü, coşkusu ve renkliliği ile nefes kesiyor, her gideni hayrete düşürüyor ve ‘bu kadar yakında olan bir yere neden daha önce gitmedim’ dedirtiyor. Drakulas’ı, Gotik mimarisi, tıka basa tapınakları, Tuna Deltası’nın güzelliği, Avrupa’nın en iyi korunmuş vahşi yaşamı ile hemen yanı başımızdaki bu ülkeye olan gezilerimizi buraya tıklayarak keşfedebilirsiniz.

Romanya

Fets Travel,2019’un popüler tatil yerleri

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM