Dünyaca ünlü şehirlerin renkleri bu paletlerde

Gün batımının eşsiz güzelliğinin izlendiği Sydney, her rengin bir arada olduğu New York ve büyüleyici atmosferiyle öne çıkan Paris… essence’in dünyaca ünlü bu üç şehirden ilham alarak tasarladığı far paletleri, göz makyajındaki soft ve metalik trende uyum sağlıyor. Far paletleri göz makyajının etkisini yükseltiyor.

Göz makyajının olmazsa olmazları arasında yer alan farlar, gözlere istenilen etkiyi vermeyi sağlıyor. Kıyafetiniz ve tarzınıza göre belirleyeceğiz renklerle hem makyaj trendlerini takip edebilir hem de gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. essence’in Sydney, New York ve Paris’ten ilham alarak hazırladığı far paletleriyle ister soft ister metalik bir görünüm elde edebilirsiniz.

essence

Far paletleri göz makyajının etkisini artırıyor
Metalik efektli toprak tonlarında renkler içeren essence G’DAY SYDNEY far paleti,
Sydney’in gün batımı renklerinden ilham alınarak yapıldı. Herkese hitap eden 9 özel rengin bir arada olduğu etkileyici mor ve grimsi tonlar içeren essence Hello New York far paleti ise yüksek pigmentasyonu ile sınır olmaksızın göz makyajının etkisini artırıyor. essence Salut Paris far paleti ise Paris’in romantik ve büyüleyici atmosferine uyumlu etkileyici nude ve pembe tonlar içeren renkleri ve kadife yapısıyla günün her anına uyum sağlarken bakışlarınızı ön plana çıkartıyor.

essence ürünlerine; Watsons, Rossmann, T-shop, eveshop’ın yanı sıra Watsons’ın seçili çoğu mağazasından ve watsons.com.tr’den ulaşılabiliyor.

Far paletleri göz makyajının etkisini yükseltiyor

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM