Facebook 50 kişiye Kadar Toplantı Yapılabilecek Messenger Rooms Özelliğini Tanıttı!

Facebook Messenger Rooms Tanıtıldı
Facebook Messenger Rooms Tanıtıldı

Facebook Messenger Rooms Tanıtıldı, Facebook Messenger Rooms Özellikleri Neler, Facebook Messenger Rooms Kapasitesi, Facebook Messenger Rooms Zoom Rakibi özelliğini tanıttı.

Facebook’tan Zoom’a dev rakip geldi.  Facebook 50 kişiye Kadar Toplantı Yapılabilecek Messenger Rooms Özelliğini Tanıttı! Üstelik kullanmak için Facebook hesabı ya da Messenger uygulamasına sahip olmak gerekmiyor. Facebook Messenger Rooms Tanıtıldı.

Instagram Hesabımız

Koronavirüs (Covid-19) salgınının dünya genelinde etkisini devam ettirmesiyle birlikte insanların platformları üzerinden bağlantı kurmalarını kolaylaştırmak isteyen Facebook, yeni grup görüntülü sohbet özelliği Messenger Rooms’u hayata geçirdi.

Messenger Rooms, insanların paylaşılabilir görüntülü sohbet linkleri aracılığıyla arkadaşlarıyla, aileleriyle ya da kendileriyle aynı ilgi alanlarına sahip kişilerle online etkinlikler üzerinden bir araya gelmelerini ve Messenger ya da Facebook üzerinden odalar oluşturarak istedikleri kişileri katılmaları için davet etmelerini sağlayacak. Bu konuşmalara davet edilen kişilerin bir Facebook hesabı ya da Messenger uygulamasına sahip olmaları gerekmeyecek.

Facebook Messenger Rooms’u aynı anda 50 kişi kullanabilecek!

Toplamda 50 kişiye kadar katılıma izin veren Facebook Messenger Rooms sohbetlerinde zaman sınırlaması da olmayacak. Sohbet linklerini oluşturan kişiler bu linkleri haber kaynaklarında, üye oldukları gruplarda ve etkinlik sayfalarında paylaşabilecek. Sohbet linkini oluşturan kişiler kimlerin bu sohbetlere katılabileceğini belirleyebilecek. Sohbete daha fazla kişinin katılmasını istemedikleri takdirde katılımı kapatabilecek. Davet edilen kişiler hiçbir uygulama indirmeden telefondan veya bilgisayar üzerinden sohbete katılabilecek ve Messenger uygulaması olanlar arka planlar ve farklı efektler başta olmak üzere birçok AR filtresine erişebilecek.

Vodafone evde telefon onarım hizmeti sunuyor!

Facebook Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Bölge Başkan Yardımcısı Derya Matraş Açıkladı.

Facebook Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Bölge Başkan Yardımcısı Derya Matraş, konu hakkında şunları söyledi: “Koronavirüs salgınından en çok etkilenen bölgelerde, Messenger ve WhatsApp üzerinden yapılan sesli ve görüntülü aramaların geçtiğimiz sene bu zamanlara göre iki kat artış gösterdiğini gördük. Umuyoruz ki, fiziksel olarak bir araya gelemediğimiz bu günlerde insanlar Messenger Rooms üzerinden aileleri, arkadaşları ve toplulukları ile iletişimde kalmaya ve eğlenmeye devam edebilir. Ayrıca AR filtreleri, oyunlar ve ekran paylaşma gibi özellikler sayesinde keyifli vakit geçirebilirler.”

Facebook, önümüzdeki günlerde insanların Instagram, WhatsApp ve Portal üzerinden de Messenger Rooms sohbetleri oluşturabilmeleri ve bu sohbetlere katılabilmeleri için de yeni özellikler sunacak.

[irp posts=”12163″ name=”She and Girls Nisan 2020 Sayısı Turkcell Dergilik’te!”]

Facebook Messenger Rooms Tanıtıldı.

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM