Hemington ile deniz, kum, güneş!

Sıcak Yazda Erkek Modasını Hemington’da Keşfedin

Saf kaliteyi koleksiyonlarına taşıyan smart casual erkek giyim markası Hemington, ısınan havalarla yükselen enerjimize, rahat, özgün tasarımları ve yılın hit renklerinin hüküm sürdüğü, kalıplardan uzak, trendlerin ötesinde cesur bir koleksiyonla eşlik ediyor. Erkek giyim, Hemington

She and Girls

Hemington Beach Koleksiyonu özgün renk ve desenleri, hızlı kuruyan özel kumaşı ve dinamik kalıpları ile erkeklere eğlenceli ve canlı bir plaj stili vaadediyor. Soğuk keten tuşesi ile yazın vazgeçilmezi saf keten gömlekler, inanılmaz yumuşaklıktaki tuşesi ile pima pamuk tshirtler rahatlığına önem veren erkekler için yaz boyunca stil sahibi kombinler oluşturuyor.

Hemington’da yazı serinleten özel teklif
Hemington, sezon indirimleriyle yaz alışverişini keyifli kılmaya devam ediyor. Yılın en dinamik mevsimi, Hemington’ın kaliteli, özgün, şık tasarımlarıyla renklenirken, net %50 indirimle alışveriş severlere gardolaplarını baştan yenileme fırsatı sunuyor. Hemington, tatilde, davetlerde günün her saati tarz olmak isteyen erkeklere sezonun trend parçalarıyla eşlik ediyor.

Hemington koleksiyonları, Akmerkez AVM, Akasya AVM, Bağdat Caddesi Suadiye, Nişantaşı City’s AVM, Mall of İstanbul AVM, Ataköy A Plus AVM konsept mağazalar ve www.hemington.com.tr sitesinde müşterileriyle buluşturuyor.

Erkek giyim, Hemington

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares