Ebru Şallı Loves Koton Sport İlkbahar-Yaz sezonunun spor trendlerini belirledi

Koton, Ebru Şallı iş birliği ile oluşturduğu Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu’nun yeni sezon tasarımlarıyla ilkbahar-yaz döneminin spor trendlerini belirliyor. Üç farklı temadan oluşan tasarımlar renk, desen ve formlarıyla sporda şık ve trend stiller yaratıyor. Ebru Şallı Loves Koton Sport İlkbahar Yaz Koleksiyonu, spor ve modayı bir araya getiriyor. Üç farklı temadan oluşturulan koleksiyonda canlı renkler, farklı desenler ve hareket kolaylığı sağlayan formlar kullanılıyor. Ebru Şallı Loves Koton Sport İlkbahar Yaz Koleksiyonu

İlhamını doğadan alan tasarımlar
Ebru Şallı Loves Koton Sport, ilhamını doğadan ve yaz sezonundan alan tasarımlarında canlı renklere yer veriyor. 2019 yılının rengi olarak belirlenen mercan, gri ve yeşil tonlarının hakimiyet kurduğu temanın öne çıkan tasarımları farklı dokular kullanılarak tasarlanan tayt ve sweatshirt’ler oluyor.

koton

Cesur renk ve desenler
Lila, lime ve saks renginin baskın olarak kullanıldığı ‘Fresh Lime’ temasında teknik kumaşlar ile tasarlanan taytlar ve üst gruplar yer alıyor. Koleksiyonda tema renkleriyle güncellenen yılan desenli tayt tasarımları dikkat çekiyor.

koton

Feminen ve sportif
Nude, mürdüm rengi ve kahverengiden oluşan ‘Sparkle’ temasında bakır varak baskılar ve mermer desenleriyle sportif kesimler ve feminen detaylar bir araya getiriliyor. Koleksiyonda tül kullanılarak tasarlanmış üst gruplar ve taytlar ön plana çıkıyor. 54 parçadan oluşan Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu, 34.99 TL’den başlayan fiyatlarıyla seçili Koton mağazalarına ve online alışverişin adresi koton.com’da satışa sunuluyor.

koton

Ebru Şallı Loves Koton Sport İlkbahar Yaz Koleksiyonu

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM