Ebru Şahin’in makyajı nasıl yapılır?

Bu haftaki konuğumuz sevgili Ebru Şahin. Sıcacık gülümsemesiyle gönüllere taht kuran ünlü oyuncu, her daim doğal güzelliğini koruyanlardan. Ebru Şahin makyajı I Heart Revolution

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Makyajlarında aşırıya kaçmayı sevmeyen Ebru Şahin için ince yapılı ve orta kapatıcılıktaki ürünler yeterli oluyor. Cildi gerçekten kusursuz. Ünlü güzelin çarpıcı makyajı nasıl yapılır?

Her zaman söylediğimiz gibi en iyi makyaj, baz ile başlayan makyajdır. Ebru Şahin’in makyajı için de öncelikle I Heart Revolution Strawberry Whip makyaj bazını tercih edebilirsiniz. İçeriğindeki C ve E vitaminleri ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildinizi makyaja hazırlarken beslenmesine de yardımcı olur.

I Heart Revolution Strawberry Whip Makyaj Bazı

Ebru Şahin’in cilt makyajındaki doğal görünümlü etki için mat bitişli bir fondöten uygulanmış. Siz de bu görünüme sahip olmak için I Heart Revolution Matte Base fondöteni tercih edebilirsiniz.

Ürün gerçek cilt renklerinden yola çıkılarak üretilmiş ve yağlı ciltler için özel formüle edilmiş. Uzun süre dayanıklı, mat bir yapıya sahip bu fondötenin en iyi özelliklerinden biri ise gözenekleri kapatan formülü.

Özellikle gözenek sorunu yaşayanlar için en ideal fondöten diyebiliriz. Bizim için ise ürünün en göz alıcı yanı, vegan oluşu ve hayvanlar üzerinde denenmemiş olması. Bu düşünceyle yaklaşılmış ürünleri ayrıca seviyoruz.

I Heart Revolution Matte Base F1 Fondöten

Sevgili Ebru Şahin makyajındaki gibi gözaltlarınıza doğal bir aydınlık vermek isterseniz, tercihiniz I Heart Revolution Heartbreaker kapatıcı custard rengi olabilir.

Kalp tasarımına sahip fırça ucu ile görenleri kendine aşık eden kapatıcı, içeriğindeki A, B3, B5, C ve E vitaminleri ile cildinize bakım yapar.

Özellikle hindistan cevizi yağı ile formüle edilişi sayesinde ilk kullanımınızdan itibaren, cildinizi nemlendirip canlı bir görünüm verdiğine şahit olacaksınız.

I Heart Revolution Heartbreaker Custard Kapatıcı

Gülüşü güzel Ebru Şahin’in makyajını renklendirmek için doğal pembe tonlarda allık kullanılmış. Siz de bu tonları yakalamak için, I Heart Revolution allığın independent rengine şans vermelisiniz.

Markanın ikonik kalp tasarımı burada da devam ediyor. Kırık kalplerden yola çıkarak tasarlanan I Heart Revolution Independent allığın içerisinde, mat ve ışıltılı olmak üzere iki ayrı renk bulunuyor.

Bu sebeple tek bir ürün ile doğal tonda aydınlık görünüme sahip pembe yanaklara ulaşmak mümkün.

I Heart Revolution Independent Allık

Böyle güzel bir göz makyajına kim hayır diyebilir ki ? Bu göz makyajı için I Heart Revolution Majestic Far Paleti destek alabilirsiniz.

Her biri kalp şeklinde tasarlanan far paletinin, ışıltılı ve mat tonlardaki renklerine bakmaya doyamayacaksınız. İddia ediyoruz makyaj çantanızdan ayıramayacağınız joker bir palet olacak.

I Heart Revolution Majestic Far Paleti

Ebru Şahin’in kusursuz göz makyajının tamamlayıcılarından biri de şüphesiz eyeliner.

Göz çevresinin daha belirgin olması için uygulanan eyelinerın, kalıcılığının yüksek, sürümünün kolay olması tercih edilme sebeplerinden oluyor.

Bunun için şık tasarımıyla gözlere hitap eden, I Heart Revolution Fantasy eyelinerı tercih edebilirsiniz.

I Heart Revolution Fantasy Eyeliner Black

Ebru Şahin’in güzel gözlerini ortaya çıkaran maskara uzun ve kıvrımlı bir etkiye sahip. Bunun için I Heart Revolution Chocolate Dipped Maskaradan başkası düşünülemez.

Bu maskara çikolata severler düşünülerek, tatlı çikolata kokusu, kakao özü ve bitter çikolata pigmenti ile aşılanmıştır. Ürün, hem kokusuyla hem de vegan oluşuyla da kalbimizi çaldı.

I Heart Revolution Chocolate Dipped Maskara

Ebru Şahin’in kaş makyajı için I Heart Revolution Brow Fixer besleyici kaş jelini tercih edebilirsiniz. Avokado ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde, kaşları besliyor.

Hassas fırçası ile kolay ve başarılı bir uygulama sunan I Heart Revolution Brow Fixer kaş jeli sayesinde, kaşlarda doğal görünüme ulaşmak mümkün.

I Heart Revolution Brow Fixer Kaş Jel

Ebru Şahin’e uygulanan nude tondaki dudak makyajı için, 6 farklı renkten oluşan I Heart Revolution Vinly Cherry Likit Ruj serisine göz atmalısınız.

Bizim önerimiz bakawell rengi. Ürünün en tatlı özelliği kiraz kokusu. Yoğun pigmentleri sayesinde tek sürümde istediğiniz tona ulaşmanız mümkün.

Yapışkanlık hissi olmayan likit ruj arıyorum, bir türlü bulamıyorum diyenlerdenseniz I Heart Revolution Vinly Cherry likit rujlara bayılacaksınız.

I Heart Revolution Vinly Cherry Likit Ruj

Elbette ki son dokunuş bu kusursuz makyajın, tüm gün canlılığını koruyabilmek için sabitleyici kullanmak. Bunun için I Heart Revolution Fixing Spreyi tercih edebilirsiniz.

Özellikle Strawberries & Cream i bizim için deneyin lütfen, kokusunun da bağımlısı olacaksınız.

I Heart Revolution Fixing Spray Strawberries & Cream

I Heart Revolution markasın ile ilgili genel bir görüş bildirmek istiyoruz. Marka vegan ürünlere önem veriyor, hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

Ürün tasarımlarının şahaneliğinden bahsetmemize bile gerek yok, müthişler. Fiyat performans açısından ve tasarım açısından da gönülleri fetheden I Heart Revolution markasını alkışlıyor, yeni çıkan koleksiyonları Heartbreakers’a göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Ebru Şahin makyajı I Heart Revolution

She and Girls Ekim 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM