Türk Rock Müziğinin Sevilen Gruplarından Duman Konserleri Nerede Yapılacak?

Duman Kerki Solfej konserleri nerede
Duman Kerki Solfej konserleri nerede

Türk rock müziğinin sevilen gruplarından Duman, Kerki Solfej konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatroda sahneye çıktı. Bodrum’da bulunan binlerce Duman Hayranı Antik Tiyatro’yu doldurdu ve hep bir ağızdan grubun şarkılarına eşlik etti. Duman Kerki Solfej konserleri nerede?

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Açıkhavada rock müzikseverlerin karşısına çıkan grup, dünden bugüne sevilen şarkılarını seslendirdi. 2.5 saat sahnede kalan grup hayranları tarafından uzun süre alkışlandı. Konseri izleyenler arasında grubun solisti Kaan Tangöze’nin eşi Kıvılcım Ural da vardı.

Duman Kerki Solfej konserleri nerede? İşte O Tarihler!

Duman, Kerki Solfej ile konserlerine 20 Eylül Cuma Gaziantep Burç Park, 22 Eylül Pazar Hatay Sümerler Açıkhava Tiyatrosu, 27 Eylül Cuma Bursa Açıkhava Tiyatrosu, 5 Ekim Cumartesi Denizli Açıkhava Tiyatrosu, 6 Ekim Pazar İzmir Fuar Açıkhava ve 10 Ekim Perşembe İstanbul Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde devam edecek.

She and Girls Dergisi.

Ünlülerin Kuaföründen Saç Trendleri! 2019 / 2020 Sonbahar ve Kış Saç Modası Nasıl?

[irp posts=”5614″ name=”Zayıflamada en önemli faktör nedir? Uzman Diyetisyen Açıkladı!”]

Bel Bölgesindeki Yağları Nasıl Eritirim? Bu Sorunun Cevabını Uzmanı Veriyor!

Kenan Doğulu Konserleri Müthiş Bir İlgiyle Devam Ediyor! Doğulu Bugün Çeşme’de!

Konserler Kenan Doğulu hayranlarının coşkulu tezahüratlarının ardından son buldu.

Müziğin ve dansın enerjisini yazın en güzel sahillerine taşıyan Doğulu Ege’de unutulmaz konserlere imza atmaya devam ediyor. Kenan Doğulu, 14 Ağustos Çarşamba günü Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda, 15 Ağustos Perşembe günü ise Kuşadası Amfitiyatro’da şarkılarını hayranları için seslendirecek.

Duman Kerki Solfej konserleri nerede, Duman Konserleri Tarihleri, Duman Konseri Ne Zaman, 2019 Duman Yaz Konlerleri, Kerki Solfej konserleri, She and Girls. Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi, Stil Dergisi, Kadın Dergisi. She Dergisi 2019.

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM