Delimonti’de kahvaltı keyfi bir başkadır

Gastronomi market ve restoran konseptini evrensel mutfak anlayışı ile birleştiren Delimonti, yenilenen ve zenginleşen kahvaltı menüsü ile misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Şehrin karmaşası içinde güne keyifli bir başlangıç yapmak isteyenler için Delimonti’de özel lezzetlerden oluşan serpme kahvaltının yanı sıra pek çok seçenek de bulunuyor. Delimonti İstanbul serpme kahvaltı menüsü

Delimonti’nin zengin serpme kahvaltısında; Ezine beyaz peynir, göbek kaşar, lokum peynir, sepet peynir, Erzincan tulum peyniri, füme kaburga, Tokat bez sucuk, Kars gravyeri, Kastamonu pastırma, Şebinkarahisar cevizi, kuru Ege inciri, siyah zeytin, Çengelköy salatalık, bahçe biber, bahçe yeşillikleri ve sahanda tereyağlı yumurta gibi birbirinden lezzetli çeşitler yer alıyor.

Serpme Kahvaltı

Muhlama, menemen ve sahanda sucuğun yanı sıra tereyağlı, sucuklu, kavurmalı ve pastırmalı olarak sunulan sahanda yumurta menünün diğer kahvaltılık lezzetlerinden. Yerel tatlara kendi yorumunu katarak misafirlerine sunan Delimonti’de turşu kavurması ve sıcak peynir gibi alternatifler ile de haftanın her günü kahvaltı sofraları keyifleniyor.

Misafirler ayrıca Delimonti’nin gastronomi marketinden alışveriş yaparak özel tedarik edilen ürünlerin keyfini evlerinde de çıkarabiliyorlar.

Rezervasyon için; 0212 296 29 29

Delimonti İstanbul serpme kahvaltı menüsü

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM