Conrad İstanbul Bosphorus’tan bayrama özel konaklama paketinde neler var?

Panoramik Boğaz manzarası ile büyüleyen Conrad İstanbul Bosphorus, Kurban Bayramı tatilini İstanbul’da geçirmek isteyenleri birbirinden özel ayrıcalıklara sahip bayram paketi ile karşılıyor. Conrad İstanbul bayram paketi

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

31 Temmuz-3 Ağustos tarihlerindeki konaklamalarda geçerli olan Conrad’ın bayram paketine kahvaltı ve akşam yemeği dahil olurken; misafirlere erken check-in ve saat 18.00’e kadar geç check-out imkanı tanınıyor.

Sağlıklı ve güvenli seyahatin ön plana çıktığı bugünlerde, Hilton otellerinde yakın zamanda hayata geçen CleanStay uygulaması da, İstanbul’un keyfini Conrad’ın seçkin atmosferinde çıkarmak isteyen misafirlere özgürce vakit geçirebilmeleri için gereken rahatlığı ve güvenceyi sunuyor.

Conrad İstanbul Bosphorus

İstanbul’un tam kalbinde yer alan Conrad İstanbul Bosphorus, misafirlerini, bayram tatilini keyfe dönüştürecek çok özel avantajlarla dolu konaklama paketiyle karşılıyor.

Bu yıl 31 Temmuz-3 Ağustos tarihlerine denk gelen Kurban Bayram’ı tatilinde dört günlük bayram konaklama paketini seçenler, kahvaltı ve akşam yemeklerini Conrad’ın seçkin atmosferinde ücretsiz olarak deneyimleme fırsatı buluyor.

Conrad İstanbul Bosphorus

Kişi başına bir adet alkolsüz içeceğin dahil olduğu üç bölümden oluşan akşam yemeğini, dileyen misafirler Conrad’ın büyüleyici Boğaz manzarasına sahip mekanı Summit Bar&Terrace’ta; dileyen misafirler ise odalarında yeme ayrıcalığına sahip oluyor.

Erken check-in ve saat 18.00’e kadar geç check-out gibi imkanların bulunduğu bayram paketine, Conrad’ın ağaçlarla çevrili havuzunun ve Sağlık Kulübü’nün içinde yer alan son teknoloji ekipmanların bulunduğu Fitness Center’ın kullanımı da dahil.

Conrad İstanbul bayram paketi

She and Girls Yaz Sayısı 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!